Antiek ivoren Afrikaanse buste H.: 10cm. (stukje af aan de achterkant) Cond.: R
Twee delen antiek ivoor; 1x visitekaartenhouder (helft mist) China, zeer gedetailleerd 10x7,3x1cm. en 1x brievenopener 16x2cm. Cond.: R
Drie antieke ivoren figuren; 1x Farao, 1x ridderbuste en 1x Chinees figuur 10-12,5cm.
Vier delen 19e eeuws ivoor; 2x borstels met monogram, 1x zeepbakje met monogram en 1x breihaak 9-17cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse houder met 2 ivoren klepdeksels op 8-kantige voet (bevat monogram) 7xø6,5cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse waaier met monogram, bestaande uit 14 ivoren lamellen (verbindingslijst moet worden vervangen) n21x30cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse bewerkte fotolijst voor twee afbeeldingen (met standaard) 15,5x14x12cm. Cond.: G
Kavel van 14 antieke benen handgestoken doodshoofdje 2-3cm. Cond.: G
Chinese antieke 19e eeuwse benen netsuke, voorstellend een varken met zeug 5,5cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren beeld op houten voet met als voorstelling een Afrikaanse vrouwenbuste met lang gevlochten haar 34xø5cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren figuur, voorstellend een paar paradijsvogels in goede staat 15,5,9x5,5cm.
Antiek Japanse ivoren okimono (parasolverkoper) ca. 1900, gesigneerd. 1 Deel mist H.: 11cm. Cond.: G
Grote oude benen slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 74x13,5x15,5cm. Cond.: G
Grote oude benen bewerkte slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 75x13x15cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G
Chinees ivoren okimono van met met bloem ca. 1900 in goede staat 11,5cm.