Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Jugendstil vazen
Startpreis 75 EUR

Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G

Bronzen vaas
Startpreis 35 EUR

Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G

Kris, Indonesië
Ergebnis: 40 EUR

Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G

Bentheimer bak
Ergebnis: 65 EUR

Antieke Bentheimer zandsteen-bak (hoge diepe bak) in goede staat 32x68x51cm.

2 Wandkandelaars
Ergebnis: 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen 3-lichts wandlamp (geëlectrificeerde) kaarskandelaars 26x56x45cm. Cond.: G

Tempelbel, 19e eeuw
Startpreis 70 EUR

Chinese tempelbel 19e eeuw, gemaakt van hout en metaal, onderop tekst en met een lotusbloem. In goede staat H.: 32cm.

Russische doos, lakwerk
Startpreis 225 EUR

Russisch lakwerk opbergkistje met arreslede en figurenvoorstelling ca. 1900 in goede originele staat 8x8x13,5cm.

Tiffany lamp
Ergebnis: 75 EUR

Moderne Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 21e eeuw2 in zeer goede staat 40xø27cm.

Samac beeld, lamp
Startpreis 100 EUR

Tafellamp ca. 1900, voorstellend een bloemenmeisje van compositie metaal 42cm. Cond.: G

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startpreis 200 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G

Modern kunstwerk, E.G. Meierhenrich
Startpreis 175 EUR

Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...

Grote ametist, ca. 10KG
Ergebnis: 220 EUR

Zeer grote ametist van ca. 10KG in goede staat 30x29x20cm.

Asbak, bronzen pierrot
Startpreis 25 EUR

Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G

Tafelstuk, 2 beelden
Ergebnis: 65 EUR

Groot 19e eeuws compositie metalen gegoten tafelstuk, voorstellend twee naakte dames met 2 nautilusschelpen (restauratie) 44x55x22cm. Cond.: R

Japanse cloisonne vaas
Startpreis 200 EUR

Grote antieke Chinese of Japanse bronzen bewerkte vaas ca. 1900 met cloisonne inleg (emaille), decor van flora en vogels 37xø23cm.

Franse console
Ergebnis: 100 EUR

Grote oude Boulle console voor een pendule 20e eeuw met bronzen armaturen (noten fineer) 43x53x23cm. Cond.: G

2 Pronkbokalen
Startpreis 180 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.

Koppel in kist, damast
Ergebnis: 1.950 EUR

Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.

Kromzwaard
Ergebnis: 1.000 EUR

Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat

Scheepskompas
Ergebnis: 130 EUR

Koperen scheepskompas ca. 1900, gemerkt Sestrel no. 3848 met olielampfunctie in goede staat

Bokaal
Ergebnis: 75 EUR

Bronzen dekselbokaal met putti , figuren met bokkepoten, geit en een tijger ca. 1900 in goede staat 27x14,5xø9,5cm. Cond.: G

Ovale knipmutsendoos
Startpreis 150 EUR

Duitse 19e eeuwse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos. Spanningscheur deksel, verder in goede originele staat 12x36x22cm.

Zilveren kromdolk
Startpreis 400 EUR

Zeldzame Arabische zilveren kromdolk met extra mes. Geheel in zilveren bewerkte schede en ringen1e helft 20e eeuw 30x19x4cm. Cond.: G

Bronzen Chinese schotel
Ergebnis: 100 EUR

Zware antieke bronzen schotel 18e-19e eeuw met decor van draken, kreeft en karper 6xø35,5cm. Cond.: G