Twee bronzen Jugendstil vazen ca. 1900 met zweepslag bloemendecor (1 vaas licht bedeukt) H.: 15cm. Cond.: R-G
Deel van een 19e eeuwse bronzen vaas (zonder voet) met rondom 4 Griekse dansende vrouwenfiguren 11x8,5x8,5cm. Cond.: G
Oude Indonesische kris met stenen in de heft en messing bewerkte schede 20e eeuw in zeer goede staat 48cm. Cond.: G
Antieke Bentheimer zandsteen-bak (hoge diepe bak) in goede staat 32x68x51cm.
Twee grote 19e eeuwse vergulde bronzen 3-lichts wandlamp (geëlectrificeerde) kaarskandelaars 26x56x45cm. Cond.: G
Chinese tempelbel 19e eeuw, gemaakt van hout en metaal, onderop tekst en met een lotusbloem. In goede staat H.: 32cm.
Russisch lakwerk opbergkistje met arreslede en figurenvoorstelling ca. 1900 in goede originele staat 8x8x13,5cm.
Moderne Tiffany stijl tafellamp met compositie metalen voet 21e eeuw2 in zeer goede staat 40xø27cm.
Tafellamp ca. 1900, voorstellend een bloemenmeisje van compositie metaal 42cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude instrumenten (gelast). Gesigneerd E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een spiegel 100x100x20cm. Cond.: G
Groot modern kunstwerk, gemaakt van oude metaal (gelast), voorstellend een locomotief. Waarschijnlijk gemaakt door E.G. Meierhenrich (Duitsland). Geheel gemonteerd op een pvc plaat 100x50x18cm. Cond.:...
Zeer grote ametist van ca. 10KG in goede staat 30x29x20cm.
Oude Art Deco asbak ca. 1930 met bronzen Pierrot 10x12x12cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws compositie metalen gegoten tafelstuk, voorstellend twee naakte dames met 2 nautilusschelpen (restauratie) 44x55x22cm. Cond.: R
Grote antieke Chinese of Japanse bronzen bewerkte vaas ca. 1900 met cloisonne inleg (emaille), decor van flora en vogels 37xø23cm.
Grote oude Boulle console voor een pendule 20e eeuw met bronzen armaturen (noten fineer) 43x53x23cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse bronzen deksel bokalen met putti en floraal decor op ronde marmeren voet. In goede staat. 27xø12cm.
Koppel pistolen 19e eeuw met damasten loop en mahoniehout. Gegraveerd en met slaghoed-functie. geheel in mahoniehouten cassette met koperen kruithoorn, lopen gemerkt E.L.G. 8x41x26cm.
Antiek Arabisch kromzwaard met echt zilveren bewerkte schede, ivoren heft en zilveren montuur ca. 1900, in goede originele staat
Koperen scheepskompas ca. 1900, gemerkt Sestrel no. 3848 met olielampfunctie in goede staat
Bronzen dekselbokaal met putti , figuren met bokkepoten, geit en een tijger ca. 1900 in goede staat 27x14,5xø9,5cm. Cond.: G
Duitse 19e eeuwse spaanhouten handbeschilderde hoedendoos. Spanningscheur deksel, verder in goede originele staat 12x36x22cm.
Zeldzame Arabische zilveren kromdolk met extra mes. Geheel in zilveren bewerkte schede en ringen1e helft 20e eeuw 30x19x4cm. Cond.: G
Zware antieke bronzen schotel 18e-19e eeuw met decor van draken, kreeft en karper 6xø35,5cm. Cond.: G