Karl Hartman pop, gemerkt 2/0/½. Biscuit hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, bruine glazen ogen, bruine harenwimpers en blonde lange pruik. Composiet lichaam (11 geledingen) met losse polsjes . B...
Twee oude porseleinen poppen ca. 1930: 1x S.F.B.J. Parijs nr. 301 en 1x Armand MArseille nr. 390 Duitsland (haarscheur). Beide lichamen overgeschilderd en beide hoofden zitten vastgelijmd op de romp. ...
Kopie van een bekende porseleinen J.D.K. (Kestner) pop nr. 237 ca. 1980, in goede staat H.: 44cm.
Kavel met 3 oude porseleinen popjes ca. 1920; 1x jongen en meisje en 1x kindje met blauw jurkje (Japan) 10-13cm. Cond.: G
Oude Duitse pop, gemerkt Armand MArseille 1894 / 2 Dep. Porseleinen hoofd met vaste ogen, open mond en 4 tandjes. Origineel geleed lichaam S.F.B.J. H.: 43cm. Cond.: G
Antieke porseleinen pop (onbekend), gemerkt nr. 1. Hoofdje met slaapogen, open mond en 4 tandjes. geleed lichaam (scheurtjes in benen) H.: 40cm. Cond.: R-G
Oude Duitse porseleinen pop ca. 1930, gemerkt P.M. 914/1. Hoofd met slaapogen, open mondje en 2 tandjes. Oud lichaam (bijgeschilderd) H.: 33cm. Cond.: R
Oude Japanse blikken bus 60-er jaren, IM modern toys Japan pat. no. 16398 (met batterijfunctie) In goede (lichte bespeelde) staat 17x32x11cm.
Grote antieke Duitse porseleinen pop met lederen lichaam en celluloid armen ca. 1900, mohair haar en slaapogen. 63cm. Gemerkt met een driehoek en daarin een oog (hoofd is niet beschadigd) 63cm. Cond.:...
Oud Hollands bureaumodel van een Starfighter (gemaakt van gehakt hout) ca. 1970. 25x50x32cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Antje 1975-1976 (24cm.) en 1x Doris 1983-1984 (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Reni 1983 (26cm.) en 1x Tobi 1987-1988 (27cm.) Cond.: G
Oude wortelnoten miniatuur rolbureau 1e helft 20e eeuw in goede staat 23,5x22x15cm.
Oude blikken Märklin poppenwagen en pop in originele doos uit 1996. Onbespeeld (jubileumsuitgave) 50x15x38cm. Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; Däumlichen 80-er jaren 25-26cm. Cond.: G
Armand Marseille pop, gemerkt A.M. (waarschijnlijk ook 351). Biscuit hoofdje met open mondje, 2 ondertandjes, bruine glazen slaapogen en gemodelleerd haar. Composiet babylijf en ledematen met vaste ge...
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Same (25cm.) en 1x Kätchen 1983 (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jettchen en 1x Paulchen 1986 (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Peter 1981 (26cm.) en 1x Martin 1981 (26cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Bastel 1983 en 1x Felix 1987 Cond.: G 23-25cm.
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Sarali 1986 (25cm.) en 1x Gudrun 80-er jaren (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Rike 1981 (25cm.) en 1x Mareike 1983-1984 (25cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Jockerle 1984 (26cm.) en 1x Bimbi 1973-1974 (22cm.) Cond.: G
Twee oude Kathe Kruse poppen in doos, onbespeeld; 1x Dorle 1981-1982 (25cm.) en 1x Lens 1983 (26cm.) Cond.: G