Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Figuren, Porseleyne Fles
Ergebnis: 130 EUR

Twee grote Delftse figuren Porseleyne Fles 2e helft 20e eeuw, boer en vrouw in goede staat 29-30cm.

Bronzen reisikoon
Ergebnis: 50 EUR

Klein bronzen reisikoon (tweeluik) 18e eeuw Russisch: 1x Christus aan het kruis en 1x Oud Testamentische Drie-eenheid 10,5x5cm.

Chinese schrijfdoos, brons
Startpreis 40 EUR

Chinese bronzen bewerkte schrijfdoos 18e-19e eeuw 6x22x11,5cm. Cond.: G

Servies, Hollohaza
Startpreis 80 EUR

Oud Hongaars serviesgoed, gemerkt HolloHaza Hungary met floraal- en gouddecor: 6x kop & schotel, melkkan, suikerkan, taartschaal en 6 cakeborden. Cond.: G

5 Delen kristal/zilver
Startpreis 40 EUR

Kavel van 3 diverse kristallen glazen op zilveren voet en 2 kristallen coupes op zilveren voet (reparatiebehoeftig)

Karabijn, Turkije
Ergebnis: 80 EUR

Oude karabijn A.S.F.A. Ankara Turkije 1932 (onschadelijk) 125cm. Cond.: R-G

6 Schotels, Kang Xi
Startpreis 500 EUR

Zes Chinees porseleinen Kang Xi bordjes 17e-18e eeuw, gemerkt en met floraal decor, allen in goede staat ø12,8cm.

Empire kan
Ergebnis: 40 EUR

Plated empire-kan op voet en met scharnierend deksel bekroond met pijnappel (houten handvat). 27xø10cm. Oor is gerestaureerd.

3 Kastkommen
Ergebnis: 20 EUR

Drie gave Societe Ceramiques Maastricht kastkommen ca. 1890, decor Willow 11,5xø16cm. Cond.: G

Ring WG Tiffany stijl
Startpreis 300 EUR

Royale WG,585/000, ring met grote briljant, 0.20 crt VSI TW, Tiffany stijl. De briljant staat hoog op de ring. ca 6.5 gr. ø 59 Nieuw

Zilveren houder
Startpreis 150 EUR

Zilveren tafelhouder voor zuur- of olieset, Hollands zilver Amsterdam 835/000, ca. 485gr. 24x22cm. Cond.: G

7 Chinese borden
Startpreis 450 EUR

Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin- en insectendecor (1x gaaf, verder lichte randschades en 1x bord met haarscheur) ø22cm. Cond.: R

Grote natfruitlepel
Ergebnis: 70 EUR

Hollands zilveren natfruitschep met ajourgezaagde bak en puntfilet, 2e gehalte grootkeur, jaarletter Y: 1933, MT: B.H. Driesen Utrecht. ca. 79gr. L.: 22cm. Cond.: U

3x Kop & schotel
Startpreis 90 EUR

Drie Chinees porseleinen kop en schotels 18e eeuw met floraal decor: 2x schotel met oude haarlijn, 1x schotel gaaf, 2x kopje met chip, 1x kopje met haarlijn en chip ø13,3-ø8,3cm. Cond.: R

4 Honden beelden
Startpreis 50 EUR

Vier porseleinen honden 20e eeuw (gemerkt): 1X Teckel (Hungary), 1X jachthond(Sitzendorf), 1X Boxer (Thüringen), 1X Terriers (Gemerkt met een adelaar) 12-20CM. Cond.: G

Vaas
Startpreis 40 EUR

Oude Duitse Meissen porseleinen vaas met decor van goud en blauwe bloemen 2e helft 20e eeuw 18xø10cm. Cond.: G

2 Kop & 1 schotel
Startpreis 40 EUR

Twee delen antiek Duits KPM porselein ca. 1900: 1x kop met heraldiek wapen en 1x kop met opschrift "Für die Hausfrau" in biedermeier stijl 9-12cm. Cond.: G

Beeld, hond Barsoi
Ergebnis: 100 EUR

Grote porseleinen figuur ca. 1950 voorstellend 2 Barsoy nr. 5203 in goede staat 20x26x11cm.

2 Figuren Guan Yin
Startpreis 40 EUR

Twee oude porseleinen Guan Yin figuren 20e eeuw in goede staat 18,5cm.

Chinees vaasje, blauw
Startpreis 35 EUR

Chinese vaas met floraal decor 20e eeuw in goede staat 18xø10cm.

2 Kantonese borden
Startpreis 50 EUR

Twee Kantonees porseleinen schotels met floraal decor, 19e eeuw (randschade) 22-24cm. Cond.: M

5 Kop, 3 schotels
Startpreis 50 EUR

Vijf prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes en 3 schotels. Gesigneerd en met diepblauw floraal decor in vakken. Mooie kwaliteit en gaaf 5x9,2cm. en ø14cm.