Prachtige 19e eeuwse pallisanderhouten fineer eethoektafel met ballustervormige poot en klauwpoten, in goede staat 70xø130cm.
Zeldzame vroeg 19e eeuwse pallisander fineer speel/naaitafel met uitklapbaar blad, lade en wolzak. Dik fineer en zwaar uitgevoerd, minimale fineerschade 77x54x38cm. Cond.: G
Oude Duitse regelateur 2e helft 20e eeuw met 31-dagen uurwerk in goede staat 72cm.
Mahoniehouten miniatuur vrijslinger hangklokje ca. 1900, 1 wijzer mist, uurwerk zonder slagwerk, functies niet getest, 30x9,5x6cm. Cond.: R-G
Duitse notenhouten vrijslinger met F.M.S. uurwerk ca. 1890. Slinger en kroon missen 68x43x20cm. Cond.: R
Zeldzame 18e eeuwse staande hoekklok (Luiks model) anno 1791 met gegraveerde en bewerkte wijzerplaat, monogram H.H. Bevat 8-daags uurwerk (uurwerk heeft aandacht nodig) met prachtige eikenhouten handg...
Oude Hollandse Zaanse klok met bronzen armaturen en atlas 2e helft 20e eeuw in goede staat 46x19x15cm.
Prachtige vuurvergulde bronzen zuilenpendule ca. 1840 in zeer goede werkende staat zonder beschadigingen. Eerste vergulding, 8-daags uurwerk met halfuurslag en monogram voor in de wijzerplaat 43x24x13...
Kleine 19e eeuwse Duitse Schwarzwaldklok ca. 1880 met halfuurslag met denneappelgewichten (zonder slinger) 10x21x15cm. Cond.: R
Franse houtgestoken 18e eeuwse cartelklok met emaille wijzerplaat (uurwerk mist) Louis Seize ca. 1780. Kast is in originele staat 28x20x8cm. Cond.: R
Grote Franse vuurvergulde pendule ca. 1870 met voorstelling van vrouw en tortelduiven. Bevat 8-daags uuwerk met halfuurslag in goede staat 50x42x23cm.
Vernis Martin 18e eeuwse console pendule met kwartierslag en repetitie (4 hamers op dubbelebel). Origineel latoenkoperen beslag (oudere restauratie). Originele beschildering, oude wormbeval 105x40x15c...
Drie oude poppen/kinderstoeltjes ca. 1930; 1x kinderstoel met biezen zitting, 1x poppen-strandstoel (beschilderd, vlechtwerk) en 1x poppenstoel van beukenhout 33-57cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 17e-18e eeuws Kang Xi vaasje met floraal decor (met certificaat) 8,5xø5cm. Cond.: G
Zes Duitse Rosenthal sierborden, zgn. Weihnachtsteller, decor Bjorn Wiinblad. ø 29cm., Cond.:G
Oud Chinees Yixing gemerkt trekpotje (klein) met emaille beschildering 1e helft 20e eeuw (of ouder) 7x11x6,5cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen kom Kang Xi (klapmuts) met Chinese tekens en gesigneerd. Voorstelling met figuren in interieur. Binnenkant met voorstelling van kinderen spelend met bal. Schote...
Drie oude terracotta figuren, gemaakt door Amelsfoort in goede staat 16-22cm. Cond.: G
Vijf oude Duitse Nymphenburg porseleinen schotels ca. 1950 met "Erzgebizge" afbeeldingen, houten kerst-accessoires. ø24cm. Cond.: G
Drie antieke terracotta/gips plaquettes 19e eeuw. Vrouwenhoofd ( beschadigd) terracotta, Napoleon Bonaparte (gips) met chip, portret in vergulde lijst, David d'Angelo, Robespierre (gips) 16-28cm., Con...
Erotisch keramieken kikker-sculptuur op houten sokkel. Gesigneerd J. Cock 20e eeuw in goede staat 12x18,5x7,5cm.
Twee kleine Chinese Yixing gemerkte theepotten (1x zonder deksel) ca. 1900, (of ouder) 4x10,5xø7cm. en 7x12xø8cm. (1x gelijmd) Cond.: G
Grote 19e eeuwse Japanse imari vaas met decor van landschap, flora en paradijsvogels (gemerkt) 45,5xø21cm. Cond.: G
Grote antieke Chinese keramieken vaas met rode draken en floraal decor 19e eeuw, gemerkt met een blauw blad 35xø25cm. Cond.: G