Oude notenhouten staartklok, Amsterdams model 2e helft 20e eeuw. 3-Gewichter met maanstand, Westminsterslag en 8 hamers en gongstaven. In zeer goede staat 143x35x25cm.
Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok ca. 1880 van Junghans met gongslag. 1 Blokje hout mist, verder in goede originele staat met alle torentjes 38x25x15cm. Cond.: R-G
Mooie Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met goed 8-daags Frans uurwerk, compleet met sleutel 36x22x15cm. Cond.: G
Franse comtoise ca. 1880 met harpslinger in goede originele staat. A. Picard en Fils 140x32x17cm. Cond.: G
Kleine Franse pendule ca. 1870 met 8-daags uurwerk (zonder slinger) en compositie metalen kast. In goede originele staat 30x26x7cm.
Oude 3-gewichter Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met maanstand. Beschilderde wijzerplaat met rozen en meergezicht met boten, 107x28x20cm. Cond.: G
Notenhouten paardjes-regelateur ca. 1880 Grunderzeit, compleet met kroon en tollen (ongemerkt) in goede originele staat 90x35x18cm.
Oude zaagklok met voorpendel (kopie naar 18e eeuwse zaagklok) 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 62cm.
Oude Engelse notenhouten tafelklok, na 1950, gemerkt James Powel London. met maanstand en slagwerk op bel met 2 hamers. In goede originele staat 31x22x17cm.
Grote notenhouten Junghans tafelklok met wekker ca. 1890 in goede originele staat 55cm. Cond.: G
Oude Friese eikenhouten schippertjes-klok met maanstand en wekkerfuctie 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 80cm.
Franse pendule ca. 1870 van compositie metaal, 8-daags uurwerk van Brevete medialle Paris. Pootjes achter zijn verbogen, wijzerplaat beschadigd, albast heeft een scheur en mist slinger. Cond.: M
Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast en albast. 8-Daags uurwerk in originele staat (1 stukje gelijmd, stukje af) 38x40x13cm. Cond.: R
Franse pendule ca. 1870 met compositie metalen kast (uurwerk zonder slagwerk), in goede originele staat 34x31x13cm. Cond.: G
Mooie kleine wortelnoten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw, gemerkt Wuba (Warmink) met maanstand. In zeer goede staat 76x21x16cm.
Eikenhouten Warmink (Wuba) Friese staartklok met maanstand 2e helft 20e eeuw in zeer goede originele staat 78x21x16cm. Cond.: G
Engelse tafelklok met eiken fineer kast (lichte fineerschade) ca. 1910 in originele staat 38x31x17cm. Cond.: G
Franse figurenpendule ca. 1880 met groot beeld en 8-daags uurwerk (niet getest). Beeld is los (geen schroeven), stukje compositiemetaal is weg (zijdeel) Cond.: R
Marmeren pendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk (compleet), marmer chips af 31x32x17cm. Cond.: R
Groot 3-delig Frans Jugendstil klokkenstel van messing ca. 1900 met 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger) 35x42x10cm. en 42xø11cm. Cond.: R-G
Kleine Junghans eikenhouten tafelklok met koperen beslag ca. 1890. Compleet met sleutel in goede originele staat 202x18x11cm.
Frans Brocot pendule uurwerk ca. 1880 in originele ongereinigde staat, Medialle Bronce Marty en Cie. Functies niet getest 10xø11cm. Cond.: G
Klein Fries schippertje, staartklok van Wuba (Warmink) met eikenhouten kast, met maanstand en slagwerk 60x17x14cm. Cond.: G
Engelse tafelklok ca. 1910 met bewerkte eiken kast in goede originele staat 30x24x16cm.