Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Chinese bordjes
Ergebnis: 70 EUR

3 Chinese bordjes, 18e eeuw met bladmotief, 1 met haarscheur

blauwe wandplaquette
Ergebnis: 70 EUR

Blauw hand beschilderde aardewerk wandplaquette. voorstelling van van een man en vrouw op boerenwagen met paard. ca 1960-1970. 40x57cm.

Imari schaaltje
Ergebnis: 70 EUR

Ovaal Imari schaaltje, ø17 cm.

Chinees bord 8 kantig
Ergebnis: 70 EUR

Chinees 8-kantig bord met bloemmotief ca. 1760 2xØ21,5cm.

Glazen schaal
Ergebnis: 60 EUR

Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G

2 Koektrommels
Ergebnis: 60 EUR

1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.

Serviesje satsuma
Ergebnis: 60 EUR

Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G

3x Kop en schotel
Ergebnis: 60 EUR

3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.

2 schotels en 6 kopjes Imari
Ergebnis: 60 EUR

Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R

Japans serviesje
Ergebnis: 60 EUR

Japans handbeschilderd poreseleinen serviesje, minimale beschadiging. mooie kwaliteit begin 20e eeuw. Cond.: G

4 Kopjes en schotels
Ergebnis: 60 EUR

4 Kopjes en schotels China 18e eeuws met motieven van figuren en landschappen. Chien Lung. Schotels: Ø11,5cm. Kopjes: Ø7cm.

Handbeschilderde schaal met dekselpot
Ergebnis: 60 EUR

Porseleinen handbeschilderde schaal met dekselpot. gesig. A de Kuyper. NL. 26x17x10cm. Cond.: U

Dekseldoosje
Ergebnis: 60 EUR

Dekseldoosje met clown(Art-Deco). Porselein Duitsland. 13,5xØ10,5cm. Cond.: G

Thee servies
Ergebnis: 60 EUR

Thee servies 6 persoons Thuringer porselein omstreeks 1920

2 Japanse borden
Ergebnis: 60 EUR

2 Japanse borden ca. 1900 met vlinders en vogels(Kantonees). 2,5xØ24cm.

Japanse schaal
Ergebnis: 60 EUR

Japanse schaal met gecontourneerde rand ca. 1910. 25,5x15,5x6cm

Imari bordje
Ergebnis: 60 EUR

Imari bordje 18de eeuws met bloem-decor, ø21 cm.

Chinese vrouw
Ergebnis: 60 EUR

Chinese vrouw, aardewerk, bijzonder fijn bewerkt , zittend, H 30cm.

4 chinese kommen
Ergebnis: 50 EUR

4 Chinese kommen

Juskom
Ergebnis: 50 EUR

Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.

Imari schotel
Ergebnis: 50 EUR

Grote Imari schotel ca. 1900 met div. bloemdecoren Ø40cm. Gaaf.

Figuur
Ergebnis: 50 EUR

Porseleinen clown, beschadigd(gemerkt L met kroontje). Gelijmd. 26x11cm.

3x Petrus Regout
Ergebnis: 50 EUR

3 Petrus Regout geschenkborden, ovaal model. geel met opschrift: NOF. 32x23 cm. opschrift achterkant:aangeboden door oliefabrieken Calve Delft

4 delen Delfts Bont
Ergebnis: 50 EUR

4 delen Delfts Bont, 2x pot, 2x vaas