Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Plated schaal
Ergebnis: 60 EUR

Grote oude plated soezenschaal met hengsel, 1e helft 20e eeuw, in barocke vormgeving.Cond.:G

Zilveren onderzetters
Ergebnis: 30 EUR

4 Kristallen onderzetters met zilveren 925/000 montuur met parelrandje. MT:Frank M.Whiting & Co., ø9.5 cm., Cond.:R

Dienblaadje Joodse afb.
Startpreis 740 EUR

Zilveren rechthoekig dienblad op pootjes met 2 handgrepen met Joodse ingegraveerde voorstelling 800/000 ca. 687gr. 30x18cm. Cond.: U

Horloge dames
Startpreis 40 EUR

Horloge dames 375/000, rondmodel met lerenband,

Frans zilv. servies
Startpreis 750 EUR

Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...

Plated bokaal + glas
Startpreis 30 EUR

Plated tafelschaal met geslepen glazen binnebak ca. 1910. Rondom bewerkt met bloemen, in goede originele staat 26xø22cm. Cond.: G

diverse modesieraden
Ergebnis: 20 EUR

Vervallen uit veiling

Schaal, zilv. overlay
Ergebnis: 25 EUR

Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G

Ronde schaal, zilv. overlay
Ergebnis: 30 EUR

Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G