Magda Kleinhout jr. 1989, gouache op papier, halfnaakte dame 65x30cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, schipbreuk op zee met figuren 56x70cm. Cond.: G
Christa Schmidt '81, olieverf op linnen, sprookjesachtige voorstelling met figuren 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, tekening op papier, portret van een man met een kruis 19x26cm. Cond.: G
V. Hove ca. 1920, olieverf op linnen, oude dorpsstraat 32x24cm. Cond.: G
K. Bauer, olieverf op paneel, bloemstilleven 24x30cm. Cond.: G
B. Schopman, olieverf op linnen, oude koestal Buntelaar te Naaldwijk 31x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Buksen jager, Groot Tenne 23x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Frankriijk ca. 1900, ets op papier, Femme Incontant nr. 11 19x29cm. Cond.: G
Hela Peters Nr. 33 (Duitsland 1885 - ), ets op papier, danseres met pierrot 12x18cm. Cond.: G
Dirk Smorenberg (Alkmaar 1883 - Loosdrecht 1960), drukwerk op papier, wintergezicht bij Loosdrecht 79x45cm. Cond.: G
Vier werken Cornelis Vons (Ierseke 1903 -Ede), 3x houtsnedes en 1x drukwerk o.a; winter- en dorpsgezichten. 31x11cm., 21x20cm. , 24x14cm. en 25x15cm. Cond.: G
Twee handingekleurde gravures van Berlijn in de 18e eeuw. (Heliographie der Reichsdruckerei) Amster en Ruthhardt Berlin 20e eeuw . Gravures op papier 70x46cm. Cond.: G
Twee Franse ingekleurde gravures 19e eeuw "Le Boudoir" en "Le Lever", naar barok voorstellingen van P. Maleuvre Sculp 1774, 31x22cm. Cond.: G
Drie oude Duitse staalgravures ingekleurd 20e eeuw en 1x lithografie. Stadgezichten, havengezicht en kasteel. 17x12cm. en 26x16cm. Cond.: R-G
Miniatuurschilderij ongesigneerd, voorstellend een liggend naakt met 2 figuren 20e eeuw. Opgewerkte druk op ivoor ø11cm. Cond.: G
G. Hageman ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraatje met figuur 39x33,5cm. Cond.: G
Monogram E.S. ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs Montmartre 39x28cm. Cond.: G
Otto Eerelman, lithografie op papier, twee honden 28x23cm. Cond.: G
Chris Beekman (Den Haag 1887 - Blaricum 1964), ets op papier 20x18cm. Cond.: G
Olive nr 40/400 '99, ets op papier, twee figuren in een doos 19x19cm. Cond.: G
W.O.J. Nieuwenhuys?, ets op papier, Oosters dorpsgezicht 20x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (Hughly Gurnes?), ets op papier 4/50, grachtgezicht Brugge 30x17cm. Cond.: G