Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Onduidelijk gesig, halfnaakte dame
Ergebnis: 35 EUR

Magda Kleinhout jr. 1989, gouache op papier, halfnaakte dame 65x30cm. Cond.: G

Schilderij, schipbreuk
Ergebnis: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, schipbreuk op zee met figuren 56x70cm. Cond.: G

Christa Schmidt '81
Ergebnis: 35 EUR

Christa Schmidt '81, olieverf op linnen, sprookjesachtige voorstelling met figuren 40x30cm. Cond.: G

Tekening in eiken lijst
Ergebnis: 30 EUR

Schilderij, V. Hover
Ergebnis: 30 EUR

Schilderij, K. Bauer
Ergebnis: 30 EUR

Schilderij, B. Schopman
Ergebnis: 30 EUR

B. Schopman, olieverf op linnen, oude koestal Buntelaar te Naaldwijk 31x41cm. Cond.: G

Buksen Jager, aquarel
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Buksen jager, Groot Tenne 23x11cm. Cond.: G

Onduidelijk, Femme Icontant
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd Frankriijk ca. 1900, ets op papier, Femme Incontant nr. 11 19x29cm. Cond.: G

Ets, Hela Peters
Ergebnis: 30 EUR

Hela Peters Nr. 33 (Duitsland 1885 - ), ets op papier, danseres met pierrot 12x18cm. Cond.: G

Dirk Smorenberg
Ergebnis: 30 EUR

Dirk Smorenberg (Alkmaar 1883 - Loosdrecht 1960), drukwerk op papier, wintergezicht bij Loosdrecht 79x45cm. Cond.: G

Cor Vons, 3 Houtsnedes + 1 Litho
Ergebnis: 30 EUR

Vier werken Cornelis Vons (Ierseke 1903 -Ede), 3x houtsnedes en 1x drukwerk o.a; winter- en dorpsgezichten. 31x11cm., 21x20cm. , 24x14cm. en 25x15cm. Cond.: G

2 Gravures Berlijn
Ergebnis: 30 EUR

Twee handingekleurde gravures van Berlijn in de 18e eeuw. (Heliographie der Reichsdruckerei) Amster en Ruthhardt Berlin 20e eeuw . Gravures op papier 70x46cm. Cond.: G

2 Gravures Berlijn
Ergebnis: 30 EUR

2 Franse modeprenten
Ergebnis: 30 EUR

Twee Franse ingekleurde gravures 19e eeuw "Le Boudoir" en "Le Lever", naar barok voorstellingen van P. Maleuvre Sculp 1774, 31x22cm. Cond.: G

4 Gravures Duitsland
Ergebnis: 30 EUR

Drie oude Duitse staalgravures ingekleurd 20e eeuw en 1x lithografie. Stadgezichten, havengezicht en kasteel. 17x12cm. en 26x16cm. Cond.: R-G

Miniatuurportret
Ergebnis: 30 EUR

Miniatuurschilderij ongesigneerd, voorstellend een liggend naakt met 2 figuren 20e eeuw. Opgewerkte druk op ivoor ø11cm. Cond.: G

Schilderij, dorpsgezicht met vrouw
Ergebnis: 30 EUR

G. Hageman ca. 1930, olieverf op linnen, dorpsstraatje met figuur 39x33,5cm. Cond.: G

Schilderij, stratengezicht
Ergebnis: 30 EUR

Monogram E.S. ca. 1930, olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs Montmartre 39x28cm. Cond.: G

Lithografie, Otto Eerelman
Ergebnis: 30 EUR

Otto Eerelman, lithografie op papier, twee honden 28x23cm. Cond.: G

Chris Beekman
Ergebnis: 30 EUR

Chris Beekman (Den Haag 1887 - Blaricum 1964), ets op papier 20x18cm. Cond.: G

Ets '99, twee figuren
Ergebnis: 30 EUR

Olive nr 40/400 '99, ets op papier, twee figuren in een doos 19x19cm. Cond.: G

Oosters dorpsgezicht
Ergebnis: 30 EUR

W.O.J. Nieuwenhuys?, ets op papier, Oosters dorpsgezicht 20x20cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, Brugge
Ergebnis: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd (Hughly Gurnes?), ets op papier 4/50, grachtgezicht Brugge 30x17cm. Cond.: G