Groot glassculptuur staande op marmeren sokkel (in de sokkel zit verlichting). Voorstellend een driemaster. Marmeren voet en glassculptuur beide beschadigd 63x76x40cm.
Blauw kristallen dekselcoupe ca. 1900, handbeschilderd met lijnen en bloemen 26xø14cm. Chip af aan de binnenzijde Cond.: R-G
Vroeg antiek gebrandschilderd kerkelijk glas-in-lood venster ca. 1700. Afgebeeld Lam gods en Latijnse tekst. Reparabele beschadigingen Cond.: R
Schitterende Jugendstil vaas ca. 1900 van kobalt blauw glas met bladgoud opgelegd (Loetz?) in zeer goede staat 27xø10cm. Cond.: G
Antiek kristallen stolp ca. 1870 Holland Biedermeier met amandelslijpsel. Minimale chips af 27xø28cm. Cond.: R-G
Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat
Vijf gekleurde Baccarat kristallen paper-weights Franklin Mint 1979 met wereldleiders. Queen Elizabeth, David Ben Gurion, Eisenhower, Rooseveld en Churchill 5xø7cm. Cond.: G
Dertien delen kristal 20e eeuw; 1x grote vaas (gaaf), 1x dekselfles (gaaf), 2x vaas (gaaf), 1x ruitkristallen lage vaas (chips), 1x middelgrote vaas (chips), cakeschaal (chip), asbak (chip), 3 bolle v...
Zware Copier Leerdam glazen schaal. gegraveerd "Nationale Woningraad uit waardering voor uw arbeid". Afgebeeld twee kinderen met bloemen in landschap 8xø33cm. Cond.: G
Drie delen glaswerk ca. 1900; 1x inktpot, 1x gegraveerd borrelglas en 1x rose siervaas (met barst) 8-15cm. Cond.: R
Sterling zilver overlay verdeelschaal met bloemmotief 20e eeuw 5x30x18cm. Cond.: G
Antiek kristallen 4-delig olie- en azijnset. Biedermeier met amandelslijpsel, minimale chip 27x21x11cm. Cond.: G
Sterling zilver overlay roomstel (melkkan en suikerpot) met bloemmotief 20e eeuw 8-9cm. Cond.: G
Drie glazen figuren in swarovski (stijl), 1x muis, 1x egel en 2 vogels op voet 4-11cm. Cond.: G
Antiek robijnrood glas met bladgoud decor in jugendstil stijl, ca. 1900, nr. 324/30, minimale chip. 16.9xø 6, Cond.:G
Zeven delen bewerkt kristal 20e eeuw; 1x grote schaal ø26cm. en 6x kleine schaal ø15cm. Cond.: G
Acht delen gegraveerd glaswerk ca. 1930; 2 karaffen (1x landschap, 1x hert) en 6 gegraveerde glazen met slinger in de stam 13-23cm. Cond.: G
Zeven delen glaswerk 20e eeuw; 2x taartplateau, 1x dekselcoupe, 1x grote fruitschaal, 1x kleine fruitschaal, 1x bonbonniere en 1x stolp zonder onderschotel Cond.: G
Twee rookglazen vogels ca. 1920; 1x lijster 9x13x5,5cm., gesigneerd Cesari Franc, minimale chip aan staart 2mm. 1x Specht Sabino France, chip snavel en chip voet 10x5,5x6,5cm. Cond.: R
Tweekleurige glazen dolfijn 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Kosta Boda met nr 22cm. Cond.: G
Hollandse kristallen 19e eeuwse kaaststolp, ruit- en amandelgeslepen 19xø19cm. Cond.: M
Glazen Duitse Goebel vaas ca. 1980 met gelithografeerde voorstelling naar Alphonse Mucha winter 1900. In goede staat 10x7x7cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x asbak, 1x geslepen kaasstolpje, 1x geslepen vaas en 2x glas met plated voet 11-15cm. Cond.: G