Grote Franse petroleumlamp met messing en porselein. Handbeschilderd bloemmotief. In zeer goede staat 67x17cm. Cond.: G
Twee Duitse Jugendstil WMF vazen van compositie metaal ca. 1900; 1x met kabouter en paddestoel en 1x met meisje en blad 23,5-25cm. Cond.: G
Sabel 19e eeuw met bronzen handgrip (3 stempels in de grip) B. 27 en olifant. In redelijke staat (oxidatie lemmet en schede) 99cm. Cond.: R
Prachtig houtgesneden sieradenkistje ca. 1900 omgeving Schwarzwald of Beieren. Mooi rondom gebogen en bewerkt met hanenvoorstelling bovenop. Binnenin 2 etages met vakverdeling. 1 stukje afgebroken (we...
Antieke 19e eeuwse sabel, Pruisen, met bronzen heft en gegraveerd lemet R en kroon, in zeer goede originele staat. 81 cm.
Koperen 4-lichts hanglamp ca. 1900 met originele glazen kappen 55x70x65cm. Cond.: G
Twee decoratieve beschilderde tafellampen met empire stijl decor 2e helft 20e eeuw 82x55x35cm. Cond.: G
Parelmoer theedoosje 19e eeuw met parelmoer binnendeksel, origineel slotje en ivoren pootjes. 2 Stukjes parelmoer missen 10x8x12cm. Cond.: R-G (sleutel ontbreekt)
Bronzen kistje ca. 1900 met rondom tweedimensionale romatische afbeeldingen in zeer goede originele staat 7x12x10cm. Cond.: G
Antieke Duitse bronzen staande petroleumlamp, Grunderzeit Historisme. Staand op marmeren voet in zeer goede staat 67x22xø18cm. Cond.: G
Neo renaissance messing hanglamp ca. 1920 in zeer goede staat 67x53x53cm. Cond.: G
Zware bronzen hanglamp ca. 1930 6-lichts in barok vormgeving 71xø66cm. Cond.: G
Grote Duitse Telefunken bakelieten radio 30-er jaren. Middelste knop mist, verder in goede staat 46x40x17cm. Cond.: G
Frans 19e eeuwse Boulle theekist met binnendeksel, origineel slot en sleutel. In goede originele ongerestaureerde staat 11x11,5x11,5cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten bewerkte barometer met jachtmotief, gems en eikebladeren. Hollandse mechanike, gemaakt door G.H.J. Baarslag Enschede 49x23cm. Cond.: G
Oude smeedijzeren hanglamp 1e helft 20e eeuw, in renaissance stijl. 114x80 cm., Cond.:G
Twee oude jaarkalenders Holland; 1x KRO omroep 1932 44x28cm. en 1x van Rossel en Co, Amsterdam 1927, ontwerp Albert Hemelman 25x45cm. Cond.: R-G
Zware messing scheepspomp met kraan, gemonteerd op iepenhouten plank. Vlotter onderin de pomp 71x37xø34cm. Cond.: G
Aparte messing inktpot met daarbij behorende briefopener ca. 1920 met opklapbare Romeinse helm. Tevens helm op briefopener. 2 Schroefjes missen 18xø18cm. en 26x5x1,5cm. Cond.: G
Antieke viool, geëtiketteerd Antonius Stradivarius anno 1729 (vermoedelijk nabouw) in houten kist. Cond.: G
Zwaar bronzen tafelsierstuk in Jugendstil stijl met blauw glazen bloem 20e eeuw. Mooie kwaliteit 46xø17cm. Cond.: G
Grote Russische messing samovaar ca. 1900 in zeer goede staat (compleet) 53x34x29cm. Cond.: G
Zeldzame Empire kraantjeskan ca. 1810, zwart beschilderd met 2 landschappen aan zijkanten leeuwenkoppen. Koperen kraan. In goede originele staat 48x23x16cm. Cond.: G
Twee bronzen kaarskandelaars met gevijld schroefdraad (18e/19e eeuw?) 24,3x8,7x8,7cm. Cond.: G