Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kussenkast
Ergebnis: 80 EUR

Massief eikenhouten kussenkast 2e helft 20e eeuw, beide deuren met 2 dikke kussens en daarachter 2 laden 198x68x177cm. Cond.: G

Mahonie dressoir
Ergebnis: 80 EUR

Dressoir, mahonie fineer, in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. 2 Deuren en 4 lades staande op taps toelopende hoge poten. In goede originele staat. 86x47x180 cm.

Klein eiken bureau
Ergebnis: 80 EUR

Voltaire roze stof
Ergebnis: 80 EUR

Prachtige 19e eeuwse bewerkte voltaire met goede donkerroze stoffering. geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 95x72x75cm.

Porseleinkast ca. 1930
Ergebnis: 75 EUR

Wandelstokken rek
Ergebnis: 72 EUR

Wit gevlochten ligstoel
Ergebnis: 70 EUR

Klein kastje, jalouzie-deurtje
Ergebnis: 70 EUR

Oud mahoniehouten kastje in Louis Seize stijl met jalouziedeurtje en lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x76x39cm. Cond.: G

Eiken tafel, barokstijl
Ergebnis: 70 EUR

Oude eiken tafel 1e helft 20e eeuw in barokstijl, met lade in goede staat 73x90x60cm. Cond.: G

Kuifkast
Ergebnis: 70 EUR

Barok stoel
Ergebnis: 65 EUR

Oud bruin lederen barok stijl stoel, 2e helft 20e eeuw.leder heeft cracele, In goede staat. 110x90x89 cm.

4 Stoelen, 2e helft 20e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Wit gevlochten ligstoel
Ergebnis: 60 EUR

Sideboard teak
Ergebnis: 60 EUR

Gestoken kist
Ergebnis: 60 EUR

Oude handgestoken Oosterse Kampferkist met diverse voorstellingen in zeer goede originele staat 50x93x45cm. Cond.: G

Lederen armstoel
Ergebnis: 60 EUR

Eikenhouten armleunstoel ca. 1880 met goede bruin lederen stoffering. In zeer goede originele staat 114x64x66cm. Cond.: G

Mahonie kinderstoel ca. 1900
Ergebnis: 60 EUR

Boekenkast
Ergebnis: 60 EUR

Engelse mahoniehout fineer boekenkast met Corinthische zuilen en schappen. 2 Stukje missen uit de rugwand 190x103x37cm. Cond.: R

Bijzettafeltje Queen Anne
Ergebnis: 60 EUR

Hollandse eikenhouten Queen Anne stijl bijzettafel met origineel bronzen beslag op de lade ca. 1900 75x70x45cm. Cond.: G

Roze Engelse voltaire
Ergebnis: 60 EUR

2 Eikenhouten nachtkastjes
Ergebnis: 60 EUR

Twee eikenhouten nachtkastjes ca. 1900 met lade, deurtje en marmeren blad (bruin/wit geaderd) 82x40x40cm. Cond.: G

Kist met 2 deurtjes
Ergebnis: 55 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse penantkast met 2 lades en 2 deuren. gemaakt van een 200 jaar oude Twents dekenkist 85x110x51cm. Cond.: G

Spiegel
Ergebnis: 50 EUR

2 Stoeltjes
Ergebnis: 50 EUR

Twee notenhouten gestoken rococo stijl stoelen ca. 1880 met groene velours stoffering in goede staat 86x45x50cm. Cond.: G