Massief eikenhouten kussenkast 2e helft 20e eeuw, beide deuren met 2 dikke kussens en daarachter 2 laden 198x68x177cm. Cond.: G
Dressoir, mahonie fineer, in Louis Seize stijl, 2e helft 20e eeuw. 2 Deuren en 4 lades staande op taps toelopende hoge poten. In goede originele staat. 86x47x180 cm.
Prachtige 19e eeuwse bewerkte voltaire met goede donkerroze stoffering. geheel staand op wieltjes in zeer goede staat 95x72x75cm.
Oud mahoniehouten kastje in Louis Seize stijl met jalouziedeurtje en lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 77x76x39cm. Cond.: G
Oude eiken tafel 1e helft 20e eeuw in barokstijl, met lade in goede staat 73x90x60cm. Cond.: G
Oud bruin lederen barok stijl stoel, 2e helft 20e eeuw.leder heeft cracele, In goede staat. 110x90x89 cm.
Oude handgestoken Oosterse Kampferkist met diverse voorstellingen in zeer goede originele staat 50x93x45cm. Cond.: G
Eikenhouten armleunstoel ca. 1880 met goede bruin lederen stoffering. In zeer goede originele staat 114x64x66cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer boekenkast met Corinthische zuilen en schappen. 2 Stukje missen uit de rugwand 190x103x37cm. Cond.: R
Hollandse eikenhouten Queen Anne stijl bijzettafel met origineel bronzen beslag op de lade ca. 1900 75x70x45cm. Cond.: G
Twee eikenhouten nachtkastjes ca. 1900 met lade, deurtje en marmeren blad (bruin/wit geaderd) 82x40x40cm. Cond.: G
Antieke eikenhouten Hollandse penantkast met 2 lades en 2 deuren. gemaakt van een 200 jaar oude Twents dekenkist 85x110x51cm. Cond.: G
Twee notenhouten gestoken rococo stijl stoelen ca. 1880 met groene velours stoffering in goede staat 86x45x50cm. Cond.: G