Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kinderschoenen, vernikkeld
Ergebnis: 15 EUR

Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G

Ovale lijst
Ergebnis: 15 EUR

Engelse ovale lijst ca. 1900 met bewerkte rand, beschilderd in mahoniehout effect. In originele staat 59x49cm. Cond.: G

Philips radio
Ergebnis: 15 EUR

Philips radio/wereldontvanger ca. 1960 in originele staat, model Bi-Ampli 32x15x20cm. Cond.: G

Samovaar ca. 1890
Ergebnis: 15 EUR

Prachtige kraantjeskan met brander (samovaar) ca. 1880 met been in de handvaten (klassisime). Roodkoper met messing (1 stukje been mist) 27x34x30cm. Cond.: G

Staand lampje, glazen kapje
Ergebnis: 15 EUR

Oude stalamp 2e helft 20e eeuw met beschilderd glazen kap en koper bewerkte voet 50x27cm. Cond.: G

Weegschaal
Ergebnis: 15 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) met koperen bak ca. 1900 in goede staat 24x43x10cm. Cond.: G

Weegschaaltje
Ergebnis: 15 EUR

Gietijzeren weegschaal (5KG) ca. 1900 in goede originele staat 19x46x16cm. Cond.: G

Wekker met putto
Ergebnis: 15 EUR

Oude wekker ca. 1950 met putto gemaakt van compositie metaal in goede originele staat 18,5x6x11cm. Cond.: G

Noten tafel
Ergebnis: 15 EUR

Notenhouten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw met geschulpt blad en gebogen poten in goede staat 48x60x60cm. Cond.: G

Bijzettafel, bolletjespoot
Ergebnis: 15 EUR

Bijzettafel (6-kantig blad) ca. 1910 met 4-bolletjespoten onderling verbonden. 71x36x36cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Ergebnis: 15 EUR

Oud Engels eikenfineer bijzettafeltje met etage en flespoten (slijtplekken) 20e eeuw 55xø80cm. Cond.: G

5 Delen waaierkristal
Ergebnis: 15 EUR

Vijf delen oud waaierglas 1e helft 20e eeuw 8-21cm. Cond.: G

Opaline glas, Goebel
Ergebnis: 15 EUR

Glazen Duitse Goebel vaas ca. 1980 met gelithografeerde voorstelling naar Alphonse Mucha winter 1900. In goede staat 10x7x7cm.

5 Delen kristal
Ergebnis: 15 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x asbak, 1x geslepen kaasstolpje, 1x geslepen vaas en 2x glas met plated voet 11-15cm. Cond.: G

2 Delen kristal
Ergebnis: 15 EUR

Twee delen kristal 20e eeuw; 1x karaf, facet- en amandelgeslepen 17xø12cm. en 1x rondom gegraveerde fruitschaal 14xø21cm. Cond.: G

Divers glas&kristal
Ergebnis: 15 EUR

Kavel divers glaswerk en kristal o.a; petit-four schaaltjes, kaarskandelaars, glazen etc. Cond.: G

Divers glas & kristal
Ergebnis: 15 EUR

Twaalf delen kristal/glas 20e eeuw in zeer goede staat; 1x presenteerschaal op voet, 2x langwerpige presenteerschaal, 1x geschulpte presenteerschaal, 4x kaarskandelaars en 3x klein glaasje Cond.:G

Majolica duif
Ergebnis: 15 EUR

Oude majolica keramieken duif op steen (ongemerkt) met glazen ogen ca. 1900. Kleine restauratie 24x23x14cm. Cond.: G

2 Aardewerken schotels
Ergebnis: 15 EUR

Twee grote Spaanse Fayence sierborden 20e eeuw; 1x gemerkt Esperanza Campesina, 1x gemerkt Pintado Amano Espana. beide gesigneerd M. Mario (1x randschade) ø40cm. en ø46cm. Cond.: G

Imari dekselvaasje
Ergebnis: 15 EUR

Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R

2 Imari borden
Ergebnis: 15 EUR

Twee imari porseleinen borden ca. 1900 geribbeld met bloemendecor ø21cm. Cond.: G

2 Imari pijpvaasjes
Ergebnis: 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japans imari porseleinen pijpvaasjes met bloemendecor 9xø4,3cm. Cond.: G

3 Borden Delft
Ergebnis: 15 EUR

Drie keramieken sierborden van Oud Delft 20e eeuw met bloemdecor ø28cm. en ø24,5cm. Cond.: G

2 Kantonese borden
Ergebnis: 15 EUR

Twee Kantonese porseleinen sierborden 20e eeuw met groen/rose bloemdecor in zeer goede staat ø26,5cm. Cond.: G