Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij, gesigneerd Bosboom 1008
Schilderij, gesigneerd Bosboom

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Schilderij, naar Leickert 1110
Schilderij, naar Leickert

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Sepia, boslandschap met schuur 1190
Sepia, boslandschap met schuur

Ergebnis:

850 EUR

Verkauft
Bronzen penning, postduif 2236
Bronzen penning, postduif

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Gouden armband 29
Gouden armband

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Kinder-rapier 2462
Kinder-rapier

Ergebnis:

750 EUR

Verkauft
Wandelstok, ramskop 118
Wandelstok, ramskop

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Geldkist 18e eeuw 2006
Geldkist 18e eeuw

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Franse lantaarnklok 3584
Franse lantaarnklok

Ergebnis:

680 EUR

Verkauft
Engelse staande klok 3654
Engelse staande klok

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Zilv. inktstel, 19e eeuw 194
Zilv. inktstel, 19e eeuw

Ergebnis:

625 EUR

Verkauft
Evert Moll 1007
Evert Moll

Ergebnis:

625 EUR

Verkauft
Narrenkast 4077
Narrenkast

Ergebnis:

625 EUR

Verkauft
Zilveren tablet 25
Zilveren tablet

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Div. gouden ringen 384
Div. gouden ringen

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Corneille, houten sculptuur 1086
Corneille, houten sculptuur

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
A.J.Zwart 1224
A.J.Zwart

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Hollandse oorkonde 2356
Hollandse oorkonde

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Chinees A.M. 353 2724
Chinees A.M. 353

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Bureau Dresden barok 4004
Bureau Dresden barok

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
2 Vazen op zwarte hockers 6036
2 Vazen op zwarte hockers

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Hollands empire hekjeskabinet 4012
Hollands empire hekjeskabinet

Ergebnis:

580 EUR

Verkauft
Pantok Rafex 1268
Pantok Rafex

Ergebnis:

575 EUR

Verkauft
Werdicke kast 4264
Werdicke kast

Ergebnis:

575 EUR