Gesigneerd J. Bosboom fecit, 19e eeuws paneel met vergulde lijst. Vermoedelijk geen originele Johannes Bosboom maar een andere goede 19e eeuwse kerkinterieur schilder, olieverf op paneel, Hollands ker...
Gesigneerd Ch. Leickert ca. 1920, olieverf op paneel, Hollandse ijspret met vele figuren (eiken paneel) 30,5x23,5cm. Cond.: G
Gerrit Hendrik Göbell (Raalte 1786 - 1833 Deventer), vergeeld en beschadigd, landschap met figuren en boerenschuur 37x28cm. Cond.: M
Gegoten bronzen penning ter gelegenheid van de eerste postvlucht naar Ned. Indië in 1927. Ontwerp en gemonogrammeerd Chris van der Hoef (1875-1933). In zeer goede staat ø11,5cm. Cond.: U
18e Eeuwse kinder-rapier met metaaldraden grip in goede originele staat 85cm.
Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U
Kleine 18e eeuwse metalen geldkist met prachtig slotenwerk en originele sleutel in zeer goede staat 25x38x25cm. Cond.: G
18eEeuwse Franse lantaarnklok met 1 wijzer en emaille cartouches (zonder ketting, gewichte en slinger) In goede originele staat. 41x21x18 cm., Cond.:G
Schotse staande klok 19e eeuw met prachtige mahoniehouten brede kast, beschilderde wijzerplaat, 8-daags uurwerk met secondenwijzer en datumaanduiding (vervaagd) 245x67x48cm. Cond.: G
Bijzonder fraai origineel antiek inktstel met Hollands zilveren monturen en brievenweger, waarin parelrandje. Het geheel staat op zwart houten basement waaronder 4 ivoren pootjes. Zilver 835/000. Eind...
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, boerenhuis bij beekje met boer 20x28cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken beeldenkast ca. 1880 met prachtige handgestoken panelen met figuren en leeuwekop-voorstellingen. In zeer goede originele staat 192x147x62cm. Cond.: G
Bijzonder mooi Hollands zilveren tablet 835/000, jaarletter G: 1941, MT: Zilverfabriek Voorschoten ca. 1260gr. 42x32cm. Cond.: U
Guilliaume Corneille, olieverf op paneel, groot sculptuur van halfnaakte vrouw met kat 80x60cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - ), olieverf op linnen, aan de plassen bij Nieuwkoop 40x50cm. Cond.: G
Prachtige Hollandse onderscheiding "De Orde van de Hollandse Leeuw" uitgebracht door koning Willem I 1815 "Virtus Nobiti tat" in zeer goede staat 10x7,5cm.
Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.
Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G
Twee grote Kutani keramieken siervazen met daarbij twee houtgestoken Chinees gelakte tafeltjes met koppen. Zwart met gouddecor ca. 1900; 1x vaas gelijmd bij voet en 1x vaas in goede conditie 135cm. Co...
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Christus Pantokrator (Albeheerser) met evangelieboek en zegenend gebaar in zilveren rizza. Russisch icoon 2e helft 18e eeuw. 22,5x17,5cm.
Nieuwaardig Tropisch licht houten Werdicke systeem vitrine opbergkast met 5 opklapbare geslepen glazen vensters en bronzen handgrepen. In uitstekende staat. 205x97x50 cm., Cond.:U