Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G
Schitterende Jugendstil vaas ca. 1900 van kobalt blauw glas met bladgoud opgelegd (Loetz?) in zeer goede staat 27xø10cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen roomstelletje 20e eeuw met zwart glazen ondertablet in zeer goede staat 8x22x13cm. Cond.: G
Groen glazen Art Deco likeurset Copier Anna bestaand uit tablet, karaf en 6 likeurglaasjes, 2 chips 26xø20cm. Cond.: G
Grote kristallen Baccarat tweelichts kandelaar 20e eeuw met putti en kristallen pegels in zeer goede staat
Grote kunstglazen transparante fruitschaal, gesigneerd Daum France 50-er/60-er jaren 26x27x18cm. Cond.: G
Grote Unica A.D. Copier Leerdam vaas met groen glas 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø9,5cm. Cond.: G
2x Leerdam glas, paars-gemarmerde beker en kommetje. Tevens een smal wit vaasje, mogelijk Meydam 5,5-27cm. Cond.: G
Glazen Art Deco vaas met gewelfde kraag. Kobaltblauw met veelkleurige glaslagen overtrokken 11,5x11cm.
Biedermeier kristallen natfruitschaal met amandelslijpsel 19e eeuw 11xø19cm. Cond.: G
Biedermeier kristallen gembercoupe met amandelslijpsel 19e eeuw, minimaal beschadigd Cond.: G
Origineel Jugendstil glazen siervaasje van Pallme König (Duitsland) ca. 1900 14xø6,5cm. Cond.: G
Groot 19e eeuw bokaalglas, vakkundig geslepen (amandelslijpsel) met wapen, bloemen en leeuw/wolf 26xø10cm. Cond.: U
Grote gegraveerde beker ca. 1800, vermoedelijk Duitsland of Frankrijk 14xø11,5cm.
Copier Leerdam cactuspot 1e helft 20e eeuw van oranjekleurig glas, pootjes beschadigd 12xø13cm. Cond.: M
Tweekleurige glazen dolfijn 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Kosta Boda met nr 22cm. Cond.: G
42 Delen glas en kristal 20e eeuw; 6 waaierkristallen onderzetters en 36 glazen van glas en/of kristal 6-16cm. Cond.: G
Drie Art Deco gebrandschilderde glas-in-lood ramen in tulpvorm (2 barsten) 14x20cm. Cond.: G
Mondgeblazen kandelaar bestaand uit 3 kleuren, onduidelijk gesigneerd 2009. Waarschijnlijk een Roemeense kunstenaar 29xø9cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw; 1x asbak, 1x geslepen kaasstolpje, 1x geslepen vaas en 2x glas met plated voet 11-15cm. Cond.: G
Twee Duitse fluitglazen (roemerglazen voor wijn) ca. 1900. Voorstelling van twee mannen in kledendracht met druiveranken. 1 glas met chip 21xø9cm. Cond.: G
Antieke kristallen ruitgeslepen vaas met waaierslijpselrand 31xø11,5cm. Cond.: U
Vier delen waaierkristal 1e helft 20e eeuw; 1x koekjesbus met deksel (minime chip), 1x bierpul met tinnen deksel (minime chip), en 2 coupes op hoge voet 17-22cm. Cond.: G
Handbeschilderd zogenaamd muizenflesje 20e eeuw, kopie naar een 18e eeuwse fles. Stop hoort er niet bij 19x8x5cm. Cond.: G