Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1912 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1877 in goede conditie.
Gouden munt van 10 Gulden (Nederland) uit 1913 in goede conditie.
Gouden postzegel 5 Cent Nederland van 900/000 (21,6 karaat) ca. 6,9gr.
7 V.O.C. Duiten 18e eeuw, 1x Duit 1735, 1x Duit 1737, 1x Duit 1754, 1x Duit 1756, 1x Duit 1786, 1x Duit 1789, 1x Duit, 1x Duit Gelderland 1791
Gelimiteerde editie eerste-dag cachets van Papua New Guinea 1975. Complete proof-set incl. documentatie. Munten van 1t, 2t, 5t,10t, 20t, k1, k5,k10. Cond.: Proof