Groot gesigneerd bronzen art deco beeld op onyx basement, danseres met pompom rok, naar D.H Chiparus 21e eeuw. 51cm. Cond:G
Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw op marmeren basement, in goede staat.
Gesigneerd bronzen verzilverd Art Deco figuur op houten basement monogram F.S, voorstellende een vogel op rots. 15,5cm. Cond:R
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, titel: Zwijgen. 49cm. Cond;G
Michael Schwarze 1939 Krefeld, Hand und Bein, bronzen sculptuur 18,5cm. Cond:G
Antieke bronzen Chinese boedha op lotusbloem met restvergulding, in goede staat 16,5cm.
Antieke Buste van een oosterse vrouw, brons-zilverkkleurig gepatineerd, gipsen beeld, chips, gesigneerd Houdon. 55cm. Cond:R/G
Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer, 21e eeuw gesigneerd C.J. Verhoef, Maribu's, 25x15x10cm. Cond:G
Grote bronzen leeuw op zwart marmeren voet, 21e eeuw, minimale chips marmer 25x35x17cm. Cond:G
Twee Tibetaanse bronsgegoten schaapjes, gemerkt, 20e eeuw, mogelijk gebruikt als betaalmiddel, 12x13x5cm. Cond;G
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, kyrillisch gesigneerd, slede tocht(met gietstempel), interessant, 9x22x7,5cm. Cond:G
Bronzen paard op houten basement 20e eeuw in goede staat 31x37x13cm.
Modigliani stijl bronzen boekensteun met zwart marmer, 21e eeuw, 27x18x11cm. Cond;G
Moderne bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren basement, voorstellende een zwangere vrouw, 42cm. Cond;G
Zware bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, leeuwenpaar op marmeren basement, gesigneerd G.Garder, in goede staat 29x37x17cm.