Zeldzaam bronzen beeld van Jan te Wierik op zwart marmeren sokkel. 1954 - 2002 Haaksbergen. Eén van vijf stuks. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Kapitaal 19e eeuws Frans bronzen beeld op rood marmeren basement. Door E. Delaplanche, 1873, 1836 - 1891 en door Ferdinant Barbedienne, 1810 - 1892. Fondeur Paris, Nr. 735. Gietstempel Reduction Mecha...
Vroeg 18e eeuwse houtgestoken Barok gepolychromeerde putti op originele console. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Bronzen tuinbeeld door Huub Noorlander, Rotterdam. Tevens de maker van Bartje. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Zeer groot 17e - 18e eeuws houtgestoken gepolychromeerd beeld met bladgoud. Heilige op console. Afmeting: H 152 cm. In goede originele staat.
Bronzen sculptuur. Feico Hajonides. Naakte vrouwentorso op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
Twee grote koperen windhonden. Tweede helft 20e eeuw. H 82 cm. In goede staat.
Vroege 18e eeuwse houtgestoken vergulde Barok putti. Afmeting: H 56 cm. In goede originele staat.
Bronzen stier. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels op buik. 20e Eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 11 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.
Gesigneerde antieke marmeren dames buste. Door G. Bessi. Guiseppe Bessi. 1857 - 1922. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl eekhoorn met marmer. 21e Eeuw. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: 39 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse houtgestoken gepolychromeerde Barok figuur. Italië? Oudere restauratie. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Bronzen tuinbeeld. Halfnaakte vrouw met kruik als waterloop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 55 cm. In goede staat.
Bronzen dame. Pierre Chenet. Franse School. Met gietstempels onderkant. 20e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Zelfportret. Afmeting: 42 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse plantenhanger in Empire-stijl. Figuren decor. Italië. Met tekst 'Fonderia Giorgio Sommer via Galabritto 23 Napoli'. Afmeting: 26 x ø 40 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil marmeren buste door Richard Aurili. 1834 - 1914. Dames buste, meerdere soorten marmer. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 44 x 22 x 26 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse houtgesneden Heilige figuren met restpolychromie. Heilige monnik en Maria met kindje Jezus. Afmeting: 42 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen boekensteun met marmeren uil. 21e Eeuw. Gesigneerd Christiaan Marochetti. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Modigliani. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Bronzen leeuw met slang. Op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Salvador Dali. Afmeting: 33 cm. In goede staat.