Afrikaans houtgesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Duits messing schaaltje met gems. Verso Berndorf. Afmeting: 12 x 15 x 1 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke bronzen hondjes. Circa 1900. Mogelijk Wenen. Ongemerkt. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen boeddha op houtgestoken basement. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen beeldjes door Kip - Oldenzaal. Bestaande uit: Boeskool-manneke + klootschieter. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld met onyx basement. Meisje met druivenmand. Compositie metaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Houtgestoken sculptuur. Twee mannen onder boom met paard en aap in boom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 15 x 19 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. 20e Eeuw. Griekse God Zeus met bliksemschicht in hand. Ongesigneerd. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat.
Antieke Belgische bronzen 'Manneke Pis' op rood marmeren piedestal. Circa 1900. Marmer gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Oude Oosterse messing boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Drie moderne aardewerken sculpturen. Bestaande uit: Terracotta, gesigneerd D.B., Dora Bittkamp. Terracotta/zwart, voorover gebukte man. Abstracte figuur, zwart. Afmeting: 15 -19 cm. In goede staat.
Groot zwaar oud Afrikaans houtgestoken beeld. Meerder figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Jongen met fruitmand. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 15 cm ø. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Groot Afrikaans houtgestoken beeld met vele figuren. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Grote terracotta buste van een man. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 25 x 47 cm. In goede staat.
Kleine oude/antieke Oosterse boeddha op lotusbloem. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Grote terracotta reebok buste. Door A. Leusink 2017. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 21e Eeuw. Bestaande uit: Drie zeepaarden figuur, monogram G.B. + Jockey op zwart marmeren basement. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Oude Oosterse zittende bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Griekse beelden figuren. Eén op rood marmeren sokkel. Eén mannen figuur, reproductie brons. Circa 1900. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Jongen met speelgoed zwaard op marmeren sokkel. Gesigneerd G. Jaeger. Gotthilf Jaeger. 1871 - 1933. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Bronzen kruisridder. Ongesigneerd. Circa 1900. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha. Eind 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha met bodemmerk. Eind 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren met putti. Bestaande uit: Messing met vleugels, stukje af + compositie metaal op marmeren basement, circa 1900 + klokbeeldje, compositie metaal, fluit afgebroken. Afmeting: 1...
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met gewaad. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde figuren. Boerenvrouwen met rugkorf. Circa 1900. Afmeting: 9 x 7 x 5 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld. Premier Nio, vrouw op houten sokkel. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Antiek bronzen baby op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 8 x 14 x 7,5 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen gezichten voor aan de wand. Afmeting: 5,5 x 7 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Bronzen vrouw met korset aan op stoel. Geplaatst op een marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting; 28 cm. In goede staat.
Bronzen cowboy te paard. Smoking up. Gesigneerd C.M. Russel. 1864 - 1926. Oudere nagietsel. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Brons gegoten hengst. Bruin gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 10 cm. In goed staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Bronzen haas in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dames corpus. Afmeting: 23 x 13 x 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke bronzen Oosterse boeddha in lotushouding. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Surrealistische bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken liggende boeddha op console met kikker. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 37 x 17 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen kruisridders. Circa 1900. Afmeting: H 27 - 28 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws notenhouten Frans Madonna beeld. Oude wormbeval, niet actief. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste. Sole Mio. Meisje met mandoline. Gesigneerd J. van Vaerenbergh. Circa 1900. Chips bij voet. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Romein met zeemonster. Mythologische voorstelling. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Joop Hansen. Fantasie figuur. Composiet. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee maal antiek marmer met albast beelden. Honden. Frankrijk. Circa 1870. Afmeting: 22 x 14 x 18 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Groot antiek compositie metalen figuur. Clair de Lune. Door Bruchon. Circa 1900. Vrouw met messing maan. Afmeting: H 59 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse uit notenhout gesneden koppen voor wand montage. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeelster op zwart marmeren basement. Gesigneerd E. Valdez. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Twee Zuid-Duitse Barok gepolychromeerde heilige figuren. Circa 1800. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen buste Pieter Jelles Troelstra uit 1935. Op marmeren basement. Afmeting: 28 x 27 x 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Zeer groot eikenhouten gestoken beeld met figuren gemaakt door Ole Langerhorst. 20e Eeuw. Afmeting: 280 x ø37 cm In goede staat. Met origineel boekje.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl kalkoen op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Boeren vrouw. Door H. Plé. 1853 - 1922. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Grote bronzen Quan Yin, staande op drakenschildpad. 20e Eeuw. Afmeting: 68 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde Duitse Art Deco bronzen asbak met eend. Door H. Müller 1933. Hans Müller 1873 - 1937. Afmeting: 7,5 x 24 x 13 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Franse bustes. Quesmel a Paris. Eén maal Delecole Fecit d'apres Vasse Craqes 1849. Eén maal a Delecole de Troyes 1850. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse polychrome houten beeld christus op de koude steen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Aparte stenen beschilderde Indiaan met hanenkam. Door Heidi Guthmann Birck. Duitsland. 1941. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
P.J. Mene. Twee windhonden. Op onyx basement. Twee maal gesigneerd. Afmeting: 17 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Antieke bronzen boxer op marmeren basement. Gestempeld: Austria real bronze. Circa 1920. Afmeting: 11 x 12 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Franse Galliër. Par Debut Salon Des Beaux Arts. Gietstempel Vrai Bronzes Paris B.D. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke terracotta heren buste. Officier. Afmeting: 90 x 64 x 36 cm. In goede staat.
Groot antiek albasten figuur. Jongen met vis op rotsblok. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Antieke marmer met bronzen figuur door T. Curts Fecit. Romeins paar bij bank. Enkele chip. Afmeting: 29 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing beeld. Jugendstil. Vrouw met leeuw + opschrift 'Fides Amour par C. Samuel 1913 Bruxelles'. Charles Samuel. 1862 - 1939. Afmeting: 35 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...
Grote antieke Franse bronzen figuur. Door Levasseur. Titel L' angelus. Man met zeis. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op houten basement. Oosterse man. Circa 1900. G. Houchecozne. Afmeting: 20 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen (Russisch) figuur. Matroos met pistool en zwaard. Door V. Donierbale. Circa 1900. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote gemarmerde metalen Art Deco vogel op hoge sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.