Moderne bronzen sculptuur 2e helft 20e eeuw, voorstellende een verliefd stel op parkbank 15x18x8cm Cond:G
Grote oude bronzen figurengroep 1e helft 20e eeuw, gesigneerd Bufill, op grote zwart marmeren sokkel (chips) Romein te paard met vrouw 54x48x27cm Cond:R/G
Twee kapitale bronzen kaarskandelaren, jongen en meisje, met vergulding op marmeren voet., naar 19e eeuws voorbeeld, 20e eeuw in zeer goede staat 71cm.
Zeer grote antieke lamp omstreeks 1900 voorstellende een spelende vrouw onder lamp, twee kleurig gepatineerd, compositiemetaal gesigneerd Belperier(reparatie viool) 134cm Cond:G
Zeer groot natuurstenen Art Deco beeld omstreeks 1920, Venetiaanse voorstelling man in gondel bij vrouw op kade, compositiemetaal, handbeschilderd, gondel hout met messing 56x64x21cm. Cond:G
Adolf Müller-Crefeld 1863-1934 Duitsland, bronzen Jugendstil figuur op marmeren sokkel, Romeinse vrouw drinkt uit kom, haarscheur en chip, Cond:R/G 43,5cm
Twee antieke marmeren bustes omstreeks 1900, dames met hoofddoek, gesigneerd. A. Bijprien, in goede staat 27cm.
Antieke bronzen figuur, omstreeks 1900. Een zittende dame op marmeren voet met ivoren gezicht door P.Tereszczuk, 1875-1963. 14,5cm In goede staat.
Franse antieke bronzen figuur, voorstellende een vrouw met gitaar door R.Richard omstreeks 1900 met ivoren gezicht, en marmeren basis, 2 kleurig gepatineerd 22cm. Cond:R/G
Zware antieke bronzen buste gesigneerd Rio Perde en R Millies Ruth Anaa Maria Milles 1873-1941 21,5cm Cond:G
Twee antieke bronzen bustes, omstreeks 1900, lachende en hulende jongen 19cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuw bronzen beeld van een Romeinse vrouw, omstreeks 1830, 43cm in goede staat
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900 voorstellende een herder met mantel, door J. Mengue, Jean Marie Mengue 1855-1949, in goede staat 26,5cm.
Negentiende eeuws bronzen figuur op marmeren voet, oudere man die brief leest, 31cm. Cond:G
Zeldzame grote bronzen lamp omstreeks 1900 voorstellende een Aziatische vrouw bij lantaarn, voet onduidelijk gesigneerd, in goede staat 63cm
Zware antiek brons gegoten ijsbeer ca 1900, monogram S.N. 16x28x11cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen buste omstreeks 1900, voorstellende een jongen met muts, ongesigneerd, mooie patina, in goede staat 37cm. Cond:G
Grote bronzen jachthond 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x94x20cm
Grote antieke stalamp omstreeks 1920, voorstellende een smid bij lantaarn, compositiemetaal (electrisch) in goede staat 84cm
Drie antieke Duitse bronzen figuren, rokende jongen door Fehling, zingende jongen Hübald, jongen met schoolboek Hübald 8-11cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse compositiemetalen beelden gesigneerd Waagen, man op boeg zwaaiende schipbreukeling, in goede staat 61x75cm Cond:G
Antieke albasten buste omstreeks 1900-1930 door P.Conti (Italie) buste van jongen met medaille 22cm. Cond:G
Groot Frans beeld voorstellende Jean D'arc met vaandel (restauraties) in goede staat 95cm
Grote antieke compositiemetalen tafellamp voorstellende een vrouw met fakkel, bronskleurig gepatineerd in goede staat 80cm