Diese Webseite verwendet Cookies

22. Oktoberveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 17. Oktober 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Beeldje, baby
Ergebnis: 40 EUR

Brons gepatineerd beeldje van een huilende baby met zuigfles/speen, op een gepolijst granieten voetstuk, 20x12x15cm., Cond.:G

Bronzen plaquette
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen kikker
Ergebnis: 35 EUR

Decoratieve bronzen kikker 2e helft 20e eeuw in goede staat 20x10x19cm.

Bronzen beeldje
Ergebnis: 30 EUR

3 Beeldjes
Ergebnis: 30 EUR

Drie oude Chinese bronzen figuren, voorstellende Chinese wijsheren 20e eeuw in goede staat 10,5cm.

Houtgestoken monnik
Ergebnis: 25 EUR

Grote houtgestoken vurenhouten monnik ca. 1930, gesigneerd Ramsberg "De Wijnproever" 46cm. Cond.: G

Koperen reliëf
Ergebnis: 25 EUR

Oud roodkoperen wandreliëf met houten omlijsting, gesigneerd Kapnga, voorstellend een slaaf met handboeien 20e eeuw 60x50cm. Cond.: G

Weens bronsje
Ergebnis: 25 EUR

Bronsje van een jongen met hoed en rugzak 19e eeuw. Deel van een groter figuur H.: 7cm. Cond.: G

2 Houten beelden
Ergebnis: 20 EUR

Twee oude Indonesische houtgesneden figuren 20e eeuw van pallisanderhout 31-32cm. Cond.: G