Bronzen figuur. Zittende heer met hoed. Ongesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Oude bronzen golfspeler op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Romein met zeemonster. Mythologische voorstelling. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Brons gegoten hengst. Bruin gepatineerd. 20e Eeuw. Afmeting: 27 x 33 x 10 cm. In goed staat.
Oud bronzen figuur op zwart marmeren basement. Dames corpus. Afmeting: 23 x 13 x 16 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans figuur. Henry Fugere. 1872 - 1944. Fluitspelende man. Fluit mist. Geplaatst op een marmeren basement. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Zuid-Duitse notenhouten heilig figuur met Madonna, cherubijnkoppen en draak. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse uit notenhout gesneden koppen voor wand montage. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke messing vergulde figuren. Boerenvrouwen met rugkorf. Circa 1900. Afmeting: 9 x 7 x 5 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws gipsen Heilig hart beeld met originele polychromie. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Antieke terracotta buste. Sole Mio. Meisje met mandoline. Gesigneerd J. van Vaerenbergh. Circa 1900. Chips bij voet. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen 'Vrouwe Justitia'. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Zeldzame gesigneerde antieke bronzen Jugendstil lamp. Door Nelson. Circa 1910. Antoine Joseph van den Kerkhove. 1849 - 1910. Gietstempel E. Blot Paris. Titel L. Age d'or. Twee kleurig. Lampfittingen m...
Twee antieke bronzen Griekse beelden figuren. Eén op rood marmeren sokkel. Eén mannen figuur, reproductie brons. Circa 1900. Afmeting: 13 - 18,5 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters messing. 20e Eeuw. Eén maal Ghendi, gegraveerd. Eén maal messing bewerkt paard. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Drie moderne aardewerken sculpturen. Bestaande uit: Terracotta, gesigneerd D.B., Dora Bittkamp. Terracotta/zwart, voorover gebukte man. Abstracte figuur, zwart. Afmeting: 15 -19 cm. In goede staat.
Duits messing schaaltje met gems. Verso Berndorf. Afmeting: 12 x 15 x 1 cm. In goede staat.
Oude Oosterse zittende bronzen boeddha figuur op lotusbloem. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Oude Oosterse messing boeddha. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 18 x 8 cm. In goede staat.
Oude/antieke vergulde Chinese boeddha in lotushouding. Verso met symbolen, signatuur, bodemmerk. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Bronzen figuur. Twee-delig. 21e Eeuw. Lezend meisje op klapstoel. Afmeting: 26 x 29 x 13 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Griekse dame op chais longue. Gemerkt J.P.M.D. 204. Afmeting: 22 x 35 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Tibet houten polychromie boeddha figuur met relikwie ruimte in rug. 19e Eeuw. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Antieke Belgische bronzen 'Manneke Pis' op rood marmeren piedestal. Circa 1900. Marmer gerestaureerd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Bronzen beeldje. 20e Eeuw. Mogelijk Jantje Beton. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 21e Eeuw. Bestaande uit: Drie zeepaarden figuur, monogram G.B. + Jockey op zwart marmeren basement. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.
Aparte stenen beschilderde Indiaan met hanenkam. Door Heidi Guthmann Birck. Duitsland. 1941. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense bronzen beschilderde figuren. Ongesigneerd. Eén maal kat met dirigeerstok. Eén maal kat met grote trommel. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Bronzen uil op tak met zwart marmeren basement. Met signatuur W. Lehmbruck. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 cm ø. In goede staat.
Grote bronzen sculptuur op zwart marmeren basement. Twee handen, vriendschap. 21e Eeuw. Afmeting: 48 x 39 x 11 cm. In goede staat.
Drie oude bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Indiase boeddha op lotusbloem + Afrikaanse figurengroep + Afrikaanse dierengroep. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Twee kleine antieke bronzen hondjes. Circa 1900. Mogelijk Wenen. Ongemerkt. Afmeting: 4,5 - 5 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. 20e Eeuw. Griekse God Zeus met bliksemschicht in hand. Ongesigneerd. Afmeting: 44,5 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouw met bondage op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 22 x 17 x 15 cm. In goede staat.
Bronzen naakte vrouw op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Groot bronzen Charlie Chaplin beeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 77 cm. In goede staat.
Grote terracotta reebok buste. Door A. Leusink 2017. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Houtgestoken sculptuur. Twee mannen onder boom met paard en aap in boom. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 15 x 19 cm. In goede staat.
Hollands bronzen figuur. Mariken van Nimweghen. Gesigneerd Vera '64. Vera van Hasselt. 1924 - 2014. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Bronzen buste. Napoleon Bonaparte op marmeren boekensteun. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Surrealistische bronzen struisvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen figuur. Door Levasseur. Titel L' angelus. Man met zeis. Afmeting: 72 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zigeuner jongen met hoed en cape. F. Iffland, 1862 - 1935. Titel: Roma. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Ongesigneerd. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houtgestoken figuur van een hoogwaardigheidsbekleder op lotusbloem. Goudlak polychromie. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl kalkoen op zwart marmeren basement. Naar Francois Pompon. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 30 x 25 cm. In goede staat.
Bronzen uil op zwart marmeren basement. Naar Picasso. 21e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans beeld met onyx basement. Meisje met druivenmand. Compositie metaal. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Bronzen dansende dame op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Bronzen cowboy te paard. Smoking up. Gesigneerd C.M. Russel. 1864 - 1926. Oudere nagietsel. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen beeld. Naakte man op paard, met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 39 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen dame op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinese bronzen draken. 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 10 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws notenhouten Frans Madonna beeld. Oude wormbeval, niet actief. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Bronzen golfspeelster op zwart marmeren basement. Gesigneerd E. Valdez. 21e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco-stijl pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 48 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok houtgestoken Heilig figuur met polychromie. Afmeting: H 93 cm. In goede staat.
Grote bronzen figurengroep op zwart marmeren basement. Twee paarden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 72 x 35 cm. In goede staat.
Grote bronzen hond. Bulldog. Eind 20e eeuw. Afmeting: 54 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Bronzen haas in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 25 x 22 x 14 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen figuur. Naar Remmington. Cowboy. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 68 x 29 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha met bodemmerk. Eind 20e eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Oude Chinese bronzen lachende boeddha. Eind 20e eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 26 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke gesigneerde Franse bustes. Quesmel a Paris. Eén maal Delecole Fecit d'apres Vasse Craqes 1849. Eén maal a Delecole de Troyes 1850. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
19e Eeuwse polychrome houten beeld christus op de koude steen. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur in Weense stijl. Arabier onder palm. Gemerkt met kruik en B. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Naakte dame met gewaad. Circa 1910. Jugendstil. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Twee maal bronzen beeldjes door Kip - Oldenzaal. Bestaande uit: Boeskool-manneke + klootschieter. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Bronzen vrouw met korset aan op stoel. Geplaatst op een marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting; 28 cm. In goede staat.
Antieke Weense beschilderde bronzen buste. Oriëntaalse vrouw met oorringen. Door Emmanuël Villanis. 1858 - 1914. Verf beschadigd. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot 19e eeuws kerkelijk Heilig figuur met zwaard en palmblad. Jeanne D'arc ? Originele polychromie. Afmeting: H 108 cm. In goede staat.
Grote gesigneerde terracotta dame. Circa 1930 - 1950. Door Paul Sersté, 1910 - 2000. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. Shakespeare. Door Melinque. Etienne Marin 1808 - 1875. 1841 Swiss Freres editeurs. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antieke bronzen figurengroep met gietstempel. Titel XVIII Siede. Gietstempel Parijs + Freres Susse editeurs. Afmeting: 37 x 30 x 23 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws houtgestoken kerkelijk Heilig figuur. Later rood gelakt. Afmeting: H 135 cm. In goede staat 1 vinger mist.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1880. Romantisch 18e eeuws paar. Afmeting: 28 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Kinderen met ezel. Circa 1900. Afmeting: 31 x 34 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil terracotta dames buste. Friedrich Goldscheider, Wenen. Paar minimale chips. Afmeting: H 65 cm. In goede staat.
Groot antiek verguld bronzen figuur op zwart marmeren basement. Meisje met vlinder op arm. Circa 1900. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren damesbuste met brons verguld kleed, hoofd wit Carrara marmer. Ongesigneerd. Circa 1880. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Grote gemarmerde metalen Art Deco vogel op hoge sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.
Antiek verguld messing beeld. Jugendstil. Vrouw met leeuw + opschrift 'Fides Amour par C. Samuel 1913 Bruxelles'. Charles Samuel. 1862 - 1939. Afmeting: 35 x 23 x 18 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen Art Deco boekensteunen. Don Quichot en Pancho op zwart marmeren basement. Circa 1930. Afmeting: 16 x 14 x 10 cm. In goede staat.
Groot 18e - 19e eeuws kerkelijk notenhouten gestoken Heilig figuur. Hand en voet beschadigd. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.
Oude vergulde Chinese bronzen boeddha in lotushouding. Met bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste op marmeren basement. Paysane. Gesigneerd Bya. Circa 1900. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op houten basement. Oosterse man. Circa 1900. G. Houchecozne. Afmeting: 20 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en onyx. Circa 1900. Clown. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Antieke marmer met bronzen figuur door T. Curts Fecit. Romeins paar bij bank. Enkele chip. Afmeting: 29 x 23 x 15 cm. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Heilige Petrus met kindje Jezus. Vingers af. Lichte oude in-actieve wormbeval. Afmeting: H 121 cm. In goede staat.
Antiek bronzen Madonna met ivoren gezicht, handen en voeten. Door A. Alonzo Etling Paris. 19e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Vissersjongen met speelgoedboot. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.