Antiek 19e eeuws bronzen figuur. Circa 1900. Afscheid door Fabr. C.F. Woerffel. Abraham C.F. Woerffel. Met extra gietstempel, 1877 etc.. Geweer iets krom, kleine dolk mist. Afmeting: 25 cm. In redelij...
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
Grote antieke bronzen koe met kalf. Door Pierre Jules Méne. 1810 - 1879. Afmeting: 24 x 34 x 17 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote houtgestoken Madonna met polychromie. Voeten beschadigd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl uil. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd M. de Coste. 21e Eeuw. Afmeting: 26 cm. In goede staat.
Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Oude vrouw met wandelstok. Circa 1900. Door Marcel Temporal. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse damesbuste. Circa 1900. Bronskleurig gepatineerd. Monogram deposé 597. Minimale beschadigingen. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
P.J. Mene. 1810 - 1879. Bronzen haan. Afmeting: 14,5 x 10,5 x 6 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.
Grote oude/antiek vergulde bronzen boeddha. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl ijsbeer. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd van der Straeten. 21e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Bronzen Art Deco-stijl neushoorn. Op zwart marmeren basement. Gemerkt W.M.S. van H. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 32 x 14 cm. In goede staat.