Antieke Chinese houtgesnede figuur omstreeks 1900 voorstellende een Chinese man met karper, mooie kwaliteit en in goede staat, 23,5cm
Staande bronzen paard, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 28x33x9cm
Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G
Grote antieke bronzen plaquette, gesigneerd Donato Di Betto, gegote door Thirbaut Paris omstreeks 1900, Maria met kind 31x20x1cm Cond:G
Antiek Frans beeldje omstreeks 1900 voorstellende een liggende gewonde soldaat bij zuster. gesigneerd R.Lagneau, compositie metaal 12x13x9,5cm Cond:G
Antieke compositie metalen figuur voorstellend een visser op boeg omstreeks 1870 (tempete) 58cm Cond:G
Twee grote oude terracotta figuren, oosters 20e eeuw man en vrouw in goede staat, 43-44cm
Grote moderne natuurstenen Figuur, 2 naakte dames, gesigneerd M. Siatak(Afrika) 45x32x16 Cond:G
Antiek bronzen vuurverguld figuur getiteld "CouCou", gesigneerd S. Kirsburger, in goede staat 16cm.
Bronzen naakte dame liggend op marmeren sokkel, 21e eeuw in goede staat. 17x27x12 cm. Cond:G
Bronzen figuur Russische sledetocht, 2e helft 20e eeuw kyrillisch gesigneerd, in goede staat. 22,5x21cm Cond:G
Groot antiek compositiemetalen beeld op houten sokkel omstreeks 1900, Jugendstil, voorstellende een vrouw met rozen, 68cm Cond:G
Oude bronzen danseres in Jugendstil stijl op marmeren voet 2e helft 20e eeuw. Gesigneerd Faguays in goede staat 54x47x13cm.
Grote antieke bronzen figuur omstreeks 1920 gesigneerd P.Philippe, voorstellende een man met klompen, staande op een marmeren voet, in zeer goede staat 42cm
Houtgestoken 17e eeuws religieus figuur met duivel, cherubijnkopjes en Maria in goede staat 27cm.
Twee antieke Chinese gesigneerde wit metalen figuren, voorstellende twee vrouwelijke Chinese draagsters met sprokkelhout op hoofd gedragen, 24cm Cond:G
Antieke bronzen jachthond omstreeks 1920 met marmeren voet, gesigneerd: Barye Antoine Louis, 19x11x7cm Cond:G
Antieke bronzen jachthond, door E Lienard omstreeks 1900 in goede staat 14x28x7cm
Drie grote bronzen muzikanten 2e helft 20e eeuw: dwarsfluitspeler, viool en chello, in goede staat 27-40cm.
Bronzen vergulde figuur 19e eeuws, gesigneerd J.du Bois Paris gemateerd op marmeren sokkel, in goede staat.
Grote antieke Jugendstil figuur omstreeks 1900 door Auguste Moreau 1834-1917 compositie metaal, vrouw met fakkel, kras op sokkel 82cm Cond:R/G
Groot bronzen beeld, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd: L.F Moreau, op zwart marmeren sokkel, voorstellende Griekse vrouw bij Corinthische zuil 70cm Cond:G
Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 33cm. Cond.: G