Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een uil op een stapel boeken met marmeren sokkel. gesigneerd Christian Marochetti, in goede staat. 33cm
Bronzen boekensteun met marmer 21e eeuw voorstellend een kop van een Arend in goede staat, gesigneerd C.J.Verhoef. 29x22x13cm
Art Deco bronzen buste ca. 1930 op zwart marmeren sokkel, gesigneerd A.W. Ben-Zion (Weinman) ( 1897 Oekraïne - 1987 USA) 37cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend een zeearend op marmeren voet gesigneerd Quellines 33cm Cond:G
Figuur 19e eeuw met restvergulding, voorstellend een man met degen 18cm. Cond.: R-G
Beeld van Mozart op sokkel ca. 1900 van compositie metaal 19cm. Cond.: G
Oude/Antieke Indiase bronzen hoofd van een boedha met originele beschildering 20e eeuw 21cm. Cond.: G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellend een paard op marmeren voet, gesigneerd Edgar Degas 25x31x10cm Cond:G
Drie oude bronsgegoten dieren 20e eeuw: 1x steigerend paard, 1x pauw en 1x stier 16-32cm. Cond.: G
Dame met staf 19e eeuw op roodmarmeren voet, gesigneerd Aug. Moreau. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd 27cm. Cond.: G
Antieke bronzen jachthond omstreeks 1920 met marmeren voet, gesigneerd: Barye Antoine Louis, 19x11x7cm Cond:G
Bronzen plaquette met 17e-18e eeuw met vijf zintuigen: De reuck, 't gesigt, de smeack, 't gevoel en 't gehoor 19,5x16,5x1cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Wilhelm Warmuth (Duitsland) ca. 1900, voorstellend een gelovige met boek, geheel staand op marmeren voet 24,5cm. Cond.: G
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.
Bronzen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt G.M. 25, voorstellend twee duwende mannen 25x5x16cm. Cond.: G
Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G
Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.