Groot oud/antiek beeld door Jef Lambeaux (Antwerpen 1852 - 1908 Brussel), gemaakt van gips met bronskleurige patina. Voorstellend een naakt dansend paar in redelijke staat (duim af en duim gelijmd) 63...
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een knielende naakte dame 30cm. Cond.: G
Bronzen varkern 21e eeuw (naar Pompon) op marmeren voet 16x23x8cm. Cond.: G
gegoten buste in Jugendstil stijl, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 22cm.cond: goed
Bronzen mythologisch figuur op marmeren voet 21e eeuw 35cm. Cond.: G
Groot Hollands bronzen figuur 1e helft 20e eeuw (ongesigneerd), voorstellend een boerenfamilie 34x21x15cm. Cond.: G
Spaanze bronzen stier 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 27x36x14cm.
Leuk antiek miniatuur bronsje op marmeren voet, gesigneerd P.J. mene (Pierre-Jules Mene 1810-1879), voorstellend een paard bij een hek. 7x9x4cm.
Bronzen Napoleon als boekensteun 21e eeuw op zwart marmeren voeten 27x11,5x17cm. Cond.: G
Twee oude bronzen gesigneerde figuren: 1x olifant, gesigneerd Heag 1953 en 1x stier, gesigneerd Heag 1953 9-11cm. Cond.: G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfliggende naakte dame 16x23x14cm. Cond.: G
Prachtig compositie metalen beeld ca. 1880, voorstellend een man bij waterput 37x20x16cm. Cond.: G
Art Deco stijl bronzen pelikaan 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Eduard Bertiin 30x24x12cm. Cond.: G
Oude bronzen overlay figuur naar Rodin, uitgegeven door Agostini, in originele doos. 2e helft 20e eeuw Cond:G 12cm
Twee snijwerken in barokstijl 20e eeuw: 1x Madonna met restvergulding, gesigneerd H. Kinoth (2 stukjes missen van kroontje), 1x 2 cherubijnkopjes 40-48cm. Cond.: R-G
Houtgesneden monnik ca. 1800 met restbeschildering (1 arm mist) 37cm. Cond.: R
Zeer groot 19e eeuws Frans beeld, voorstellend een smid met aambeeld, getiteld "Le Travail". Gemaakt van compositie metaal, brons gepatineerd 96cm. Diverse restauraties aan hoofd en benen. Cond.: R
Originele Romeinse bronzen buste van een man(ca. 300 na Christus) in goede staat 6,5x5,5x2cm.
Grote houtgesneden Chinees figuur 20e eeuw, voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder 62cm.
Grote oude houtgesneden Indonesisch figuur 20e eeuw met originele beschildering 58cm. Cond.: G
Oude koper-overlay figuur, gemaakt door Herman Janzen (Herman Diederik Janzen 1923 - 1998), voorstellende een monnik op hurkende vrouw, geheel op marmeren sokkel. Mooie patina en in goede staat 23cm.
Bronzen figuur ca. 1880 Duitsland, voorstellend 2 soldaten van H. (Hans) Keck 9,5cm. Cond.: G