Zeer groot 19e eeuws gestoken houten kerkelijk beeld, voorstellend een zittende Maria met kindje Jezus met originele polychromie. Lichte oude wormbeval in de sokkel en kroon beschadigd 125x53x50cm. Co...
Groot oude bronzen figuur, voorstellen een strijder met zwaard en tekst "Honor patria" met marmeren voet 85cm. Cond.: G
Antiek Weens beeldje van een tapijtverkoper ca. 1900 met bronskleurige patina, gemaakt van tin legering in goede staat 5x10,5x8cm.
Groot antiek bronzen figuur, voorstellend een Romeinse vrouw van Gautier Witeur ca. 1900. In goede originele staat met mooie patina 57cm.
Groot antiek bronzen beeld van Dimitriu Barlad Italië ( 1890 - 1964), voorstellend een soldaat met handgranaat "Ultima Granata á Caporalului Musat" 46x40x18cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld van een slapende jongen met viool, gesigneerd Tharl (Leon Tharel 1858 - 1902) 35x40x22cm. Cond.: G
Bronzen stijgerend paard met negeroïde man ca. 1870 staand op marmeren sokkel en getiteld "Afrika" (marmer met chips) 10x19x9cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1900 voorstellend een naakte man met eikenblad spelend op een fluit. Gesigneerd L. gregoire (Jean Louis Gregoire 1840 - 1890) 39cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een jongen met sigaret, gesigneerd Füller/Fübben/Fübborg? 30cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1920, vermoedelijk Duitsland (zonder sokkel), voorstellend een meisje met kom 28cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur, gesigneerd Montini ca. 1920 op marmeren sokkel, voorstellend paardenkar met twee figuren 21x34x17cm. Cond.: G
Bronzen stier 21e eeuw, naar Picasso in goede staat 14x5x25cm. Cond.: G
Originele Schwarzwald handgestoken hert (Black Forest) ca. 1880 met afneembaar gewei in goede staat 49x34x11cm.
Groot Frans figuur ca. 1880 van compositie metaal, voorstellend een wereldbol-dragende figuur en kind op piedestal, getiteld "Le Monde" 61cm. Cond.: G
Oude Oosterse terracotta boedha, vermoedelijk ca. 1910 in goede staat 32x18x16cm.
Grote tafellamp ca. 1900 voorstellend een meisje met verlichte korf. Compositie metaal, origineel beschilderd en gesigneerd Ant. Nelson 61cm. Cond.: R-G
Bronzen stijgerend paard ca. 1920 met monogram (onduidelijk) en gesigneerd Farbel 35x29x10cm. Cond.: G
Zeer groot oud bronzen beeld, gesigneerd D'Angelo 20e eeuw in goede staat met mooie patina 177cm.
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Juli, August, September, Oktober, November, Dezember. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. Cond.: G
Grote Duitse Historisme wandschotel ca. 1880 met putti etc. Gemerkt Januar, Februar, März, April, Juni. Verso gemerkt met een zegel ø52cm. (gerepareerd) Cond.: M
Grote bronzen stier ca. 1900 op marmeren sokkel, geen signatuur gevonden 27x39x18cm. Cond.: G
Groot antiek Roemeens bronzen beeld van Georghe Stanescu (1881 - 1967), voorstellend twee pratende oude mannen 32x21x16cm. Cond.: G
Grote antieke strijder met zwaard ca. 1880 van compositie metaal op houten sokkel, gesigneerd M. Constant in goede staat 90cm.
Bronzen empire 3-delig beeld gemonteerd op houten sokkel 19e eeuw "Charte de 1830 Liberté", monogram P.L. 22x21x13cm. Cond.: G
Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1920, voorstellend een liggende hond van compositie metaal (bronskleurig) 21x42x14cm. Cond.: G
Antieke houtgesneden monnik met ivoren gezicht en handen, gesigneerd G. Dobbelair 1936 in goede staat, 35cm.
Albasten figuur ca. 1900 van danseres op zuil in goede staat (1 chip) 31,5cm.
Modern bronzen paard op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Dali in goede staat 33x18x9cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur op marmeren voet, buste van een man met hoed, gesigneerd Hofer in goede staat 15x14x8,5cm.
Oud bronzen jongensportret met hoed en marmeren voet ca. 1930-1950 ongesigneerd 37x20x20cm. Cond.: G
Erotische bronzen figuur op zwart marmeren sokkel, voorstellend een naakte vrouw in badkuip 21e eeuw 18x32x19cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur van een mansportret 21e eeuw op zwart marmeren voet 39cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend een circusact met hond en hoepel 2e helft 20e eeuw in goede staat, gesigneerd L. Steiner, H.: 38cm. Cond.: G
Terracotta vrouw ca. 1900 met bronskleurige patina in goede staat 42cm.
Groot bronzen beeld, voorstellend een verliefd paar, gesigneerd Berille Guan op losse houten voet (draaisokkel) H.: 57cm. Cond.: G
Bronzen plaquette ca. 1900, vermoedelijk Duitsland "der Alte Fritz" in goede staat 19,5x21cm.
Antiek spekstenen buste van de componist Robert Schumann (1810-1856) ca. 1900 Duitsland met stempel "Original Kochendorfer München 1891" 23x17x11cm. Cond.: G
Antieke alabasten buste ca. 1900, voorstellend een jongen met muts 16cm. Cond.: G
Moderne bronzen dikke dame 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 38x20x15cm.
Bronzen haan ca. 1900, onduidelijk gesigneerd in goede staat 14,5x10x5cm.
Groot Frans dubbel beeld ca. 1900, getiteld "L. Abondance recompense Le Travaille par Faure de Broussé". Gemaakt van compositie metaal en in goede staat 71cm.
Notenhout gesneden 17e eeuws mariabeeld. Vingers af, verder in goede staat 23cm.
Twee 18e-19e eeuwse Chinese bronzen boedha-hoofden 4,5-6cm. Cond.: G
Oude Chinese bronzen figuur, voorstellend een grote rat met muizen op geldstukken 20e eeuw 6x8,5x6,5cm. Cond.: G
Moderne bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw, voorstellend een naakte dame 42cm. Cond.: G