Compositie metalen figuur, voorstellend een dame met gitaar met tekst "Inspiration par A.J. Scotte" ca. 1900 in goede originele staat 44cm.
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een zeis-slijpende boer. Opschrift "Faucheur, par Rousseau" in zeer goede originele staat 41cm.
Drie antieke Chinese houtgesneden figuren ca. 1900 voorstellend zittende Chinese mannen met hoed en gewaad 4-5cm. Cond.: G
Drie antieke Chinese houtgesneden figuren gemonteerd op houten voet ca. 1900 of ouder 8-10cm. Cond.: G
Duitse bronzen figuur van Martin Goetze ( 1865 - 1928), voorstellend een zittende smid met zijn vrouw en tekst "Arbeit Krönt". Geheel op groen marmeren sokkel 26,5x16x10cm. Cond.: G
Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.
Antiek Chinees bronzen figuur ca. 5cm. Voorstellend een Chinese man met paardestaart (fallus zichtbaar aan onderkant) ca. 1900 . Cond.: G
Lucien Tessy ca. 1920, ivoren met notenhouten Maria met kind. In zeer goede originele staat 27cm.
Groot oud Oosters bronzen beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met rituele bijl en hoorn 20e eeuw. In goede staat 56cm.
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een boer met baard en klompen. Gesigneerd P. Philippe. In zeer goede originele staat met mooie patina 42,5cm.
Loden beeld van Kaiser Franz Josef, gesigneerd R. Bachmann ca. 1900. Offizielle Kriegsfeursorge 26cm. Cond.: R-G
Twee bronzen bewerkte Jugendstil-stijl vazen 21e eeuw met bloemen en vrouwenfiguren opgewerkt 29xø13cm. Cond.: G
Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.
Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G
Bronzen goudfazant 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 15x31x8cm. Cond.: G
Oude messing boedha 2e helft 20e eeuw, gedetailleerd bewerkt in goede staat 21x13x9cm.
Chinees bronzen boedha 18e-19e eeuw met opschrift verso. In goede originele staat 7cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen figuur, voorstellend een herder. Gesigneerd Ch. Vincent 1906 (Charles Vincent 1862 - 1918 Frankrijk). Mooie patina en in goede staat 45cm.
Oude bronzen koe, ongesigneerd, op groen marmeren sokkel 20e eeuw in goede staat 17x14x8cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G
Bronzen masker-beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x15x10cm.
Hollands beeldje ca. 1880 met tekst "de eerste proef" verguld. Bovenin zit een teststaafje en jongen heeft een blaaspijpje in de hand. In zeer goede staat 19cm.
Oude bronzen hond, gesigneerd Carvin, op bruin marmeren voet 20e eeuw in goede staat 19x13x7,5cm.