Diese Webseite verwendet Cookies

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Beeld, hond 5024
Beeld, hond

Ergebnis:

50 EUR

Bronzen danseres 5025
Bronzen danseres
Startpreis 150 EUR
Bronzen dame op ligbank 5026
Bronzen dame op ligbank
Startpreis 175 EUR
Verkauft
Bronzen sculptuur 5027
Bronzen sculptuur

Ergebnis:

250 EUR

Bronzen arabier met musket 5028
Bronzen arabier met musket
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Deel, Gesigneerd CR 5029
Deel, Gesigneerd CR

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Beeld A. ter Braak 5030
Beeld A. ter Braak

Ergebnis:

450 EUR

Bronzen papegaai op tak 5031
Bronzen papegaai op tak
Startpreis 350 EUR
Bronzen papegaai 5032
Bronzen papegaai
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Bronzen hoofd 5033
Bronzen hoofd

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Bronzen Afrikaans opperhoofd 5034
Bronzen Afrikaans opperhoofd

Ergebnis:

300 EUR

Bronzen beeld, jongen 5035
Bronzen beeld, jongen
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Beeld, vrouw op tijger 5036
Beeld, vrouw op tijger

Ergebnis:

110 EUR

Bronzen beeld, 19e eeuw 5037
Bronzen beeld, 19e eeuw
Startpreis 120 EUR
Bronzen herder met hond 5038
Bronzen herder met hond
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Chinese dame met spiegel 5039
Chinese dame met spiegel

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
Ebbenhouten beeldje, been 5040
Ebbenhouten beeldje, been

Ergebnis:

275 EUR

Bronzen jezusfiguur 5041
Bronzen jezusfiguur
Startpreis 200 EUR
Weens bronsje 5042
Weens bronsje
Kein Mindestpreis
Verkauft
2 Bronzen tempelwachters 5043
2 Bronzen tempelwachters

Ergebnis:

100 EUR

Beeld, 3 mannen 5044
Beeld, 3 mannen
Startpreis 900 EUR
Terracotta meisje 5045
Terracotta meisje
Startpreis 120 EUR
Boedha op console 5046
Boedha op console
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Bronzen hoofd met ring 5047
Bronzen hoofd met ring

Ergebnis:

200 EUR