Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Fles, verstuiver
Ergebnis: 70 EUR

Uniek glazen flesje met verstuiver, zilver. Mondgeblazen flesje van rood glas met goud en zilveren accenten. Voorzien van zilveren (925/000) dop met verstuiver, Engels (London), JL: F 1881, 15xø7cm. C...

Kristallen odeurflacon
Startpreis 120 EUR

Bijzonder geslepen kristallen odeurflacon met 835\000zilveren montuur en dop voorzien van graveerwerk, o.a. meander graveringen en op voorzijde een foto van Koningin Wilhelmina, compleet met kristalle...

Zilv. zuurstelhouder
Startpreis 250 EUR

Zilveren 835\000 Biedermeier zuurstelhouder met handgreep op notenhouten plateau met 3 ivoren pootjes en drie geslepen kristallen zuurpotten met deksels en geslepen ster op de bodem. MT D.J de Haas Am...

Thorapointer, gouden dop
Startpreis 300 EUR

Thorapointer met GG en turkoois, een zilveren hand en been ingelegd met zilver L.: 25cm.

3-Delig servies
Startpreis 675 EUR

Fraai gelobt 3-delig zilveren, 835/000 servies bestaande uit: theekan, suikerpot en melkkan met zwart houten oor, kleinkeur. MT: Juwelier Aubert en Zn (1953 - heden), 11x23x18cm. en 7x13x10cm., ca. 84...

Zilv. fluit met bellen
Ergebnis: 220 EUR

Unieke Engelse zilveren (925/000) Empire rammelaar met fluit. Zilver verguld, rammelaar met 8 bellen, fluit en een staafje bloedkoraal (afgebroken), MT: John Riley London, JL: R 1812, 11x5cm., ca. 56g...

Zilveren gelegenheidslepel
Startpreis 150 EUR

Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...

Zilveren lepeldoos
Startpreis 150 EUR

Fraaie zilveren filigrain lepeldoos op 4 pootjes voorzien van florale en ruitmotieven, ca. 100 gr., 3,5x11x7cm.

Tabaksdoos, zilverdraad
Startpreis 110 EUR

Oosters dekseldoosje, voorzien van gesoldeerd filigrainwerk. Rondom bezet met diverse half-edelstenen 9,5x6,5x3cm. Cond.: U

Trommel, verliefd stel
Startpreis 525 EUR

Zilveren 835/000 trommel, rond model. De bovenzijde is gedecoreerd met een verliefd paar met banjo. De rand is voorzien van versieringen met putti (verguld aan de binnenzijde). Importeursteken: Cornel...

Kristallen schaal
Startpreis 125 EUR

Kristallen plateau met fraaie zilveren (835/000) voet. Plateau met geschulpte rand (iets opstaand) met ovaal slijpsel bevestigd op een royale zilveren Art Nouveau voet met 4 florale pootjes. Voorzien ...

2 Coupes
Ergebnis: 70 EUR

Geslepen kristallen miniatuurcoupe en een geslepen kristallen miniatuur gembercoupe beiden op ronde 835\000 zilveren voet met dubbele parelrand. MT JM van Kempen-Voorschoten ca 1870. Miniatuurcoupe: 4...

Zilveren zakmesje
Ergebnis: 50 EUR

Duits zilveren zakmesje, Jugendstil, gemerkt Haniel&Tueg. Machinen Fabrik Düsseldorf , voorzien van fraaie afbeeldingen met tekst. Cond:G 7,5x2cm

Zilveren bonbonschaaltje
Startpreis 120 EUR

Zilveren bonbonschaaltje, 830/000, Duits, ovaal geslagen strak schaaltje met fraaie floraal bewerkte handvaatjes. Voorzien van belastingteken vreemde werken. ca 97 gr 17x13x6 cm Cond U

Divers zilver
Ergebnis: 60 EUR

Kavel divers zilver bestaande uit: 7 theelepels met bladmotief, 4 servetbanden, vingerdoeksjesring, theelepel, suikerlepel, roomlepel, boekenlegger en vork & lepel Haags Lofje (835/000), MT: o.a. van ...

Zilveren soeplepel
Ergebnis: 100 EUR

Fraaie 835\000 zilveren soeplepel met ovale gecontourneerde bak en steel, met stippelgravure in ruitvorm 99 gram. MT J.M. van Kempen & zn Voorschoten 1869 Cond:G 30 cm

Voorzittershamer
Ergebnis: 50 EUR

Antieke houten voorzittershamer met 925\000 zilveren montuur. Cond:G 26x4cm

Zilveren mes
Startpreis 190 EUR

Zilveren mes met als heft een fraai uitgewerkte staande leeuw met schild met stalen lemmet. ca 32 cm Cond G

9 zilveren lepeltjes
Ergebnis: 35 EUR

Negen Hollands zilveren theelepels met getorste steel, bekroon met een eikel. MT: C.J. Bruinings Joure 1849-1902, ca. 52gr., L.: 11cm.

Zilveren jat
Startpreis 120 EUR

Sterling zilveren jat aan jasseronketting. Aan beide zijden met bloemmotieven bewerkt, 925/000, ca. 87gr., L.: 27cm. Cond.: G

Porseleinkast
Startpreis 200 EUR

Miniatuur Hollands zilveren (835/000) porseleinkast voorzien van kuif en klauwpoten, rijkelijk versierd, MT: De goudsmid PCA Spee 's Gravenhage, JL: C 1987, 10x3x13cm., ca. 219 gr. Cond.: G

Krist. schaal, zilv. beugel
Startpreis 100 EUR

Fraaie geslepen kristallen schaal met geschulpte rand en zilveren beugel. Gecontourneerd met gravure bewerking, zeer verfijnd bevestigd aan de schaal (minimale randschade), MT: van Kempen JM, JL: R 18...

Zilveren theekan
Startpreis 100 EUR

Sierlijk Duits zilveren (800/000) theekannetje. Art Deco met zwart houten heft en dopje. Deksel voorzien van scharnier 16x5x13cm., ca. 227gr. Cond.: G

Zilveren loddereindoosje
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren loddereindoosje 835/000, in de vorm van een mandje met oortjes, voorzien van wapenschildje. Mr. gebr. Niekerk-Schoonhoven anno 1973. ca.22 gr. 3x4,5x4,5 cm Cond:G