Ronde opengewerkte zilveren tafelschaal, 925/000, met spijlen en cirkelmotief. In het midden voorzienn van een monogram met gegraveerde rand. Geplaatst op een ronde voet. ø25x3,cm ca 202 gram.
Tas met zilveren tasbeugel, 800/000, prachtig versierd met guirlandes, hoornen en bloemen. Voorzien van jasseronketting en kralen tas. Duitsland Grootte 18x26 cm. In goede staat
Set draadglas met zilver, 835/000, bestaande uit een theebus, melkkan, suikerbak en lepelvaasje met zilveren rand met parelrand. ø7x11cm, 10x6x10cm, ø11x7cm en ø7x9cm. In goede staat
Antieke zilveren sigarenhouder, 833/000, rechthoekig geribt model versierd met Biedermeier graveerwerk. ca 177 gram. MT.: Willem de Pleijt, Schoonhoven, 1851-1878. 14,5x8,5x4cm. In goede staat
Zilveren roomstel, 800/000, Rococo-stijl, Italiaans, geplaatst op poten met leeuwenkoppen en versierde kruloren. MT.: Zucca Gionavanni & C, Vercelli, vanaf 1963. 9x5,5x8cm en 12x6x11cm. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met bewerkte rand. ø9x12cm.
Zilveren rijstlepel, 833/000. MT.: Cornelus van Baaren, Schoonhoven, jl.: T:1903. ca 107 gram In zeer goede staat
Bijzonder zilveren ei-vormig gegraveerd loddereindoosje.835/000, MT.: Wed. van Halteren, Schoonhoven. Circa: 1870. Afmeting: 5 x 3,5 cm. Gewicht: ca. 22 gr. In goede staat.
Twaalf zilveren lepels, 800/000, met puntbak en een steel met een guirlande achtige bewerking. ca 213 gram. 14 cm.
Zilveren breischede, 835/000, met ronde dop en diverse gedreven florale afbeeldingen. MT.: W.J. Smith Appingedam ca 1850. ca 10 gram 13,5 cm. In goede staat