Kristallen koektrommel met zilveren deksel, 835/000, Hollands. Ronde kristallen pot met ruitslijpsel voorzien van zilveren deksel . MT.: R.Reijnders, Leeuwarden jl.: K:1869 ø12x16 cm. Cond.: G
Mooie zilveren ovale theedoos, Oostenrijk. Ovale gladde bolgevormde theedoos op 4 bolpootjes, deksel voorzien van scharnier. Leutschau 1891-1901. Grootte14x11x9 cm. ca 172 gr. Cond.: G
Zilveren presenteerblaadje, 835/000, Duits. Ovaal presenteerblaadje met geschulpte rand. MT.: Wilhelm Binder, Schwäbisch Gmünd, 25x19 cm. ca. 200 gr.
Kristallen odeurflacon, acht vlaks geslepen, voorzien van een zilveren montuur en dop, 835/000, met fraaie florale graveringen. Compleet met een geslepen kristallen stopje 9 cm. Cond.: G
Slacouvert met zilveren heften, 800/000, met Empirestijl bewerking. Lengte 26 cm. Cond.: G
Bijzondere zilveren dienlepel, 925/000, met ronde bak en takvormig uiteinde. Onbekende merken. 24 cm ca. 95 gr. Cond.: G
Oude silver-overlay sportvisser met gevangen vis, Z1 gekeurd 925/000 op stenen basement, H.: 20cm. Cond.: U
Kristallen tafelstuk met zilver, 835/000. Tafelstuk met 3 kristallen bakjes met bloemslijpsel voorzien van zilveren getorst handvat en zilveren deksel met bewerkte rand. 12x15cm. Cond.: G
Zilveren dienblad, 800/000, Duits. Ovaal dienblad met geribbelde rand, lijnbewerking en hamerslag. MT.: W.Lameyer & Sohn, 70094 ca. 452 gr. klein deukje en wat krassen. Cond.: G
Mooie zilveren schaal 835/000 rand met kruisbewerking. MT.: Lutz en Wess Pforzheim ca. 492 gram Cond:U
Biedermeier zilveren soeplepel, 835/000, met grote diepe bak en fraaie steelaanzet en een afschroefbare ivoren steel. 29 cm. Cond.: R-G
Antieke Hollands zilveren tafelbel met dubbele knerrenrand. 835/000 Grootkeur uit 1841 MT: G.Slotboom Amsterdam ø bel 9,5cm Hoogte 17cm Cond:G
Twee silver-overlay kandelaars, 925/000, Kandelaren voorstellende een geknielde putti die een bloem vasthoudt. MT.: M. van Ravenstein, Kockengen, jl.: k; 1970. 7x15 cm. Cond.: G