Antiek Russisch zilveren Wodka drinkbekertje met florale gravering en fijne kabelrand, onbekende keuren 84 zolotniks ca 18 gr ø3,0 x4,5 cm ca 1910
Zilveren theezeefje met lekbak, 835/000. Theezeef met floraal bewerkte rand en lekbak op krulpootjes. 15x7x3.5cm. Ca. 58gr.
Hollands bewerkt kristallen mosterdpotje met zilveren deksel, 835/000, voorzien van parelrand. ø 4.3x10cm., Cond.:G
Taartschep met zilveren heft, 800/000. Fraaie Duitse taartschep met floraal bewerkt heft en gefreesd schepgedeelte. 28x6cm.
Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G
Thorapointer met GG en turkoois, een zilveren hand en been ingelegd met zilver L.: 25cm.