Zilveren 835/000 miniatuur ruiter te paard als hobbelpaard, Nederlands gekeurd. 12 gram 4,5x3cm Cond.:G
Drie verschillende 835/000 zilveren servetringen met fraaie graveringen. Diverse meesters ca 1930. Cond:G 5,5cm 4,5cm, 4cm
Groningse zilveren (835/000) schaar met strikken- en parelrandversiering, 14cm. ca. 73gr. Cond.: G
Zeldzaam 835/000 zilveren zeeflepeltje, zogenaamd motespoon, met eivormige bak en steel met parelrand. MT: C.J. Begeer, Utrecht, 1903. Ca. 29gr., 14cm Cond:G
Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde en gegraveerde steel. MT.: J. Schijfsma. Woudsend/Sneek anno 1879, ca 105gr., 28cm. Cond:G
Zilveren 835/000 suikerstrooilepel. Ronde bak met opengewerkte kruisjes en steel met filetrand.MT.: G.A. van Geelen,Schoonhoven anno 1883. ca 24gram 15cm Cond:G
Zilveren pijpgarnituur, 925/000 met ruitgravering voorzien van stopper en een onedele wroeter en schraper. Onduidelijke merken en Nederlands herkeur Z1. 7,5 cm Cond:G
Duits zilveren (925/000) beker, hoog model voorzien van gravure, MT: Emil Waldstetten, 10x6cm., ca. 98gr.
Twee delen zilver: 1x koker met scharnierend deksel voorzien van fraai bloembewerkingen met vergulde binnenzijde (mist stopje) 6x1,5cm. en 1x tasbeugel met getrembleerde rand 9x5cm. Totaal ca. 78gr.
Stel 800/000 Djokja kaasduimen met fraaie afbeeldingen ca 2,5cm ca 12gr. Cond:G
Zilveren 18e eeuwse 835/000 strooilepel met ajourgezaagde bak, steel met kruis en springende leeuw. Toegeschreven aan MT: Teunis Kruyt, Schoonhoven anno 1784. 22 gram 16 cm Cond:G
Zilveren miniatuur, vrouw bij put, 835/000. MT: Niekerk Schoonhoven. 5.5x3.2x3.5 cm ca 22 gr
Zilveren miniatuur, 835/000 van een dorpspomp. Amsterdam 5x3x3 cm ca 32 gr
Miniatuur zilver, 835/000, man aan schandpaal. Amsterdam ca 34 gr 6x3.8x3.8 cm
Twee miniaturen zilver, 835/000 en 800/000. Een vrouw met een spiegel, Amsterdam, en een stel op een bankje onder een lantaarnpaal. ca 18 gr 2x3x4 cm
Bijzonder 835/000 zilveren botermes met getorste steel met parelrand en met exportkeur van Arcken-Batavia. MT J.H. Schijfsma, Sneek anno 1900. ca 46gr., 20cm Cond:G
Stel zilveren 835/000 sauslepels met gecontourneerde bak en steel met fraaie biedermeijer gravering en voorzien van exportkeur. Mr J.vd Ree Schoonhoven anno 1858. 109 gram 17 cm Cond:G
Zilveren 19e eeuwse 835/000 steelrammelaar voorzien van ronde bel met parelrand en steel met oog en ring. Nederlands gekeurd. 26gram 12cm Cond:G
Zilveren 8356000 cakevork steel met vlambekroning (als nieuw) MT:Kon. Gerritsen en van Kempen-Zeist anno 1954. ca 30 gram, 20 cm Cond:G
Zilveren 835/000 taartschep met oud Hollands herbergtavereel op de schep en de steel, bekroond met vioolspelende straatmuziekant en een jongen. Keurkamer Schoonhoven anno 1920. Cond:G. ca 65gr, 22cm
Pijpenstandaard 19e eeuwse 835/000 met een miniatuur zilveren Gondse pijp, Nederlands gekeurd. ca 7 gram 6 cm. Cond:G
Zilveren 835/000 sauslepel met ovale geschulpte bak en steel, met stippelgravure in ruitvorm. MT: J.M. van Kempen, Voorschoten anno 1869. Cond:G, ca 32 gram 17cm
Pennenmesje 18e eeuws met gemerkt stalen lemmet en bijzonder benen heft met zilveren monturen. 10cm cond:G
Zilveren 835/000 pasteischep met getorste steel en spatelheft en parelrand, MT J.M van Kempen &zn. Voorschoten anno 1886, ca 32 gram 17 cm Cond:G
Zilveren 835/000 gelenheidslepel, fraaie steel bekroond met een driemaster en gedreven bak. MT H.Hooykaas, Schoonhoven anno 1920. Cond:G ca 26 gram 14cm
Zilveren maliënkolder beursje, 800/000, ca. 26gr. 5cm. Cond.: G