Antieke Hollands zilveren suikerstrooier ca. 1830, 835/000, ca. 24gr. L.: 15cm. Cond.: U
Vier antieke Hollands zilveren bijbelsloten 835/000, ca. 1850, samen ca. 92gr. Cond.:G
Hollandse bijbel 19e eeuw met groot gouden bewerkt slot, door de Nederlandse bijbelcompagnie te Amsterdam, J. Brandt en Zoon te Haarlem 5x10x15,5cm. Cond.: G
Hollands zilveren visserspijpje met benen mondstuk, 835/000, 10cm. Cond.: G
Zilveren snuifdoosje, vermoedelijk 18e eeuw, met graveerwerk en initialen op het deksel (onduidelijke keuren), ca. 32gr., 6x2,5x1,5cm.
Vier antieke sigarenknippers: 1x bewerkt met zilveren heft, 1x WMF plated en 2x met zilveren heft (800-835) 14-16cm. Cond.: G
Bijzonder 3-delig opvouwbaar officiers reisbestek bestaande uit: mes, vork en lepel met ivoren handgrepen. geheel in koker met 3 sterren, 9,5xø5cm.
Sierlijke ovale zilveren schotel, 830/000 Duits voorzien van belastingteken, de schaal heeft organische bewerking met een dubbele filetrand 30x30cm. ca. 191gr.
Zilveren ajourgezaagd presenteerschaaltje voorzien van florale bewerking, 835/000, MT: H. Hooijkaas, ca. 89gr. 16x11x2,5cm.