Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U
Antieke kristallen parfumfles met gouden kraag en dop, filigrain bewerkt met kliksluiting H.: 9,5cm. Cond.: U
Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...
Hollands zilveren zwaar bewerkte doos (rococostijl) op vier pootjes met scharnierend deksel met afbeeldingen van spelende muzikanten. Twee scharnierende handgreepjes, grootkeur 835/000 14x8,5x6,5cm. c...
Twee zilveren 2-armige getorste kandelaars op ovale voet 835/000, ca. 468gr. (samen) 17x17cm. Cond.: U
Zeldzaam fraai geslepen kristallen zoutvaatjes als bloem met amandelslijpsel, op gedre3ven en gegraveerd 835/000 zilveren blad met steel op ronde ebbenhouten voeten. MT.: E.J.Jansen, Amsterdam, ca. ...
Ronde zilveren 800/000 hengselmand met blauw glazen inzet. Rijkelijk bewerkt gegoten frame met figuren decor.. ø 9.5 cm., Gewicht zilver ca. 195 gr., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren papegaaibeugel met velours tasje aan jasseronketting. gekroonde V (vreemde werken), Beugelbreedte 15cm. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren miniatuurset: Bank met zeven stoelen met romantische voorstelling in de rugleuning en de eettafel met fraai bewerkte geschulpte rand en engelen voorstelling op blad, 835/000...
Mooi gaaf Engels zilveren miniatuurservies, 5-delig compleet met bijbehorend blaadje. 925/000, ca. 69gr. 15x4cm. Cond.: U
Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.
Antieke geslepen kristallen gember coupe compleet met deksel, voorzien van diamantslijpsel, staand op 835/000 zilveren voet met dubbele parelrand. Toegeschreven aan W.Husselman, Deventer ca. 1850, 32x...
Zilveren 4-delig miniatuurserviesje op rechthoekig tablet met 2 handgreepjes (Z2 gekeurd) 835/000, ca. 191gr. 12,5x10,5cm. (excl. grepen) Cond.: U
Ovale 835/000 zilveren tabaksdoos, rondom voorzien van diverse gedreven romantische afbeeldingen, Nederlands gekeurd, ca. 1904, ca. 2.5x11x4.5cm.,
Blauwglazen (bloem)pot in zilveren 835/000 opengewerkte en gegraveerde florale houder met rand op zes pootjesMT.: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1929, 8xø10cm, zilvergewicht ca. 147gr.
Beschilderde(zalm kleurig) porseleinen theebus met 835/000 zilveren montuur en fraai gegraveerde dop.MT.: W.Baksteen en C.J.Middendorp, Rotterdam, ca. 1870, 17xø8cm.
Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U
Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.
Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R
Geslepen kristallen bonbonniere met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem met zilveren greep op zilveren voet met vier bolpootfjes, 835/000, toegeschreven aan Mr. D.de Water, Leiden, ca. 1827,...
Zilveren miniatuur pijpenstandaard op 3 pootjes, bekroond met wapenschild en heel bijzonder met bijbehorende miniatuur Goudse pijpjes, MT: W. Brehm - Schoonhoven anno 1931. H.: 10cm. 835/000, ca. 15gr...
Uitgebreid 8-delig zilveren toiletset bestaande uit 3 kristallen flacons (2x 18xø8cm. en 1x 16xø7cm.) met zilveren hals en dop, handspiegel, handborstel, doos met zilveren deksel (12x8x7cm.) en 2 kle...
Drie-delige kristallen tafelset met am,andelslijpsel, bestaande uit peperstrooier met 835/000 zilveren dop, mostyerdpotje met 835/000 zilveren montuur met deksel en afwijkend zoutvaatje, het geheel op...
Hollands zilveren tasbeugel aan jasseronketting 835/000 met diverse leeuw-wapen motieven, jaarletter C: 1912, 15cm. Cond.: U