Fraaie zilveren filigrain lepeldoos op 4 pootjes voorzien van florale en ruitmotieven, ca. 100 gr., 3,5x11x7cm.
Oosters dekseldoosje, voorzien van gesoldeerd filigrainwerk. Rondom bezet met diverse half-edelstenen 9,5x6,5x3cm. Cond.: U
Fraaie 835\000 zilveren soeplepel met ovale gecontourneerde bak en steel, met stippelgravure in ruitvorm 99 gram. MT J.M. van Kempen & zn Voorschoten 1869 Cond:G 30 cm
Antieke houten voorzittershamer met 925\000 zilveren montuur. Cond:G 26x4cm
Negen Hollands zilveren theelepels met getorste steel, bekroon met een eikel. MT: C.J. Bruinings Joure 1849-1902, ca. 52gr., L.: 11cm.
Sterling zilveren jat aan jasseronketting. Aan beide zijden met bloemmotieven bewerkt, 925/000, ca. 87gr., L.: 27cm. Cond.: G
Miniatuur Hollands zilveren (835/000) porseleinkast voorzien van kuif en klauwpoten, rijkelijk versierd, MT: De goudsmid PCA Spee 's Gravenhage, JL: C 1987, 10x3x13cm., ca. 219 gr. Cond.: G
Sierlijk Duits zilveren (800/000) theekannetje. Art Deco met zwart houten heft en dopje. Deksel voorzien van scharnier 16x5x13cm., ca. 227gr. Cond.: G
Zilveren loddereindoosje 835/000, in de vorm van een mandje met oortjes, voorzien van wapenschildje. Mr. gebr. Niekerk-Schoonhoven anno 1973. ca.22 gr. 3x4,5x4,5 cm Cond:G
Zilveren miniatuurset van een koffieservies (835/000) bestaande uit een koffiekan, suikerpot en melkkan. Rijkelijk versierd en voorzien van portretten, 8x5cm., ca. 104gr. Cond: U
Cassette met diverse lepeltjes, o.a. zilver. Bestaande uit 4 suikerlepels, 6 theelepels, een roomlepeltje en een bonbonschepje. Cond R-G
Fraaie zilveren 835/000 natfruitschep met opengewerkte bak en wapen van Amsterdam. steel met opengewerkte driemaster onder kroon. onbekende meestertekens en jaarletters. 103 gram, 23 cm cond:G
Fotolijst Empire stijl, zilver verguld, Russisch, met emaille en diverse rode edelstenen, geplaatst op een voet van Lapis Lazulli 9x10 cm
Hollandse 19e eeuwse bijbel met gouden slot, Johannes Enschede en Zonen 1870 met lederen band 15,5x5x9,5cm. Cond.: G
Opaline glazen 19e eeuwse dekseldoos met onderschotel en zilveren bewerkt montuur (Biedermeier gravering) 14x21x16cm. Cond.: G
Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.
Kavel kristal met zilver bestaande uit: 1x zilveren zwaan (835/000) op kristallen bakje met klontjestang en een kristallen bak met zilveren (925/000) rand 7xø18cm. 7x6x7cm.
Hollands zilveren miniatuur ophaalbrug, 835/000 Amsterdam 8,5x4,5cm ca 52 gr
Zilveren paardewagen, 835/000 miniatuur. Woonwagen met paard, jl. Q 1976 MT. C.A. Stout , Rotterdam 48 gr 8x2x3 cm
Antieke Hollands zilveren strooilepel met fraaie ajourgezaagde rechthoekige bak en Biedermeier bewerkte steel, 835/000, MT: Martinus van Leeuwen Amsterdam, JL: M 1846, ca. 38gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren 835/000 snuifdoosje Empire met getrembleerde bewerking en monogram. Voorzien van scharnier en grootkeur, MT: onleesbaar, JL: G 1841, 5,5x2cm., ca. 26 gr. Cond.: G
Cassette met diverse zilveren lepels een vorkje en een suikerschep ca. 106 gr. Cond R-G