Antieke Hollands zilveren Zeeuwse broekstukken met wapenschilden, 835/000 grootkeur, MT: Gerrit de Lange Wendels Middelburg, ca. 61gr. ø7cm. Cond.: G
Zilveren lepeldoos, voorzien van gedreven scherpe en diepe afbeeldingen o.a. op het deksel een fraaie Oud-Hollandse voorstelling, MT; A. Schoorl Haarlem anno 1917, 835/000, ca. 202gr. 13,5x6x4cm.
Zilveren rammelaar met 4 belletjes in de vorm van een trompet, 835/000, ca. 16gr. L.: 11cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren suikerstrooier ca. 1830, 835/000, ca. 24gr. L.: 15cm. Cond.: U
Vier antieke Hollands zilveren bijbelsloten 835/000, ca. 1850, samen ca. 92gr. Cond.:G
Hollands zilveren visserspijpje met benen mondstuk, 835/000, 10cm. Cond.: G
Zilveren snuifdoosje, vermoedelijk 18e eeuw, met graveerwerk en initialen op het deksel (onduidelijke keuren), ca. 32gr., 6x2,5x1,5cm.
Vier antieke sigarenknippers: 1x bewerkt met zilveren heft, 1x WMF plated en 2x met zilveren heft (800-835) 14-16cm. Cond.: G
Bijzonder 3-delig opvouwbaar officiers reisbestek bestaande uit: mes, vork en lepel met ivoren handgrepen. geheel in koker met 3 sterren, 9,5xø5cm.
Sierlijke ovale zilveren schotel, 830/000 Duits voorzien van belastingteken, de schaal heeft organische bewerking met een dubbele filetrand 30x30cm. ca. 191gr.
Zilveren ajourgezaagd presenteerschaaltje voorzien van florale bewerking, 835/000, MT: H. Hooijkaas, ca. 89gr. 16x11x2,5cm.
Kristallen odeurflesje met Hollands gouden dop en kraag 585/000, in etui H. 10cm., Cond.:G
Geslepen kristallen dekselcoupe(17xø13cm.) met amandelslijpsel en geschulpte rand op ronde (835/000) zilveren voet met parelrand, MT: J.A.P. Beyer Amsterdam/Bergen op Zoom 1901-1903.
Kavel zilveren lepeltjes, model puntfilet: 12x theelepels (11cm.) en 6x borrellepels , 835/000, MT: Koninklijke zilverfabriek Begeer NV (1925-1961), ca. 187gr. Cond.: U
Kristallen glas met zilveren (925/000) voet, MT: Bos en Zn. BV Amsterdam, jaarletter F: 1990, 8x10cm. Glas bevat tevens 3 lepels, 2 roomlepels en een suikerlepel (allen gerepareerd) 835/000, 10-11cm.
Antiek Hollands zilveren bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, 2 strikmotieven handgreepjes, op vier pootjes. 835/000 Grootkeur, MT.: onbekend, ca. 74gr., ca. 13x9x4.5cm., Cond.:G
Kavel van vier delen zilver: 2x sierlijke fijne vaasjes met parelrand 800/000, 9cm., 1x kleine kandelaar met bladmotief 835/000, 3,7cm. en 1x strakke brede kandelaar Wilkens 800/000, 5cm.
Twee zilveren pillendoosjes, beiden met los deksel 800/000: 1x rond sierlijk doosje voorzien van bewerking ø3cm. en 1x ovaal doosje met soortgelijke bewerking 3,5x2,5x1,8cm.
Jugendstil slacouvert in cassette met bijbehorende vleesvorkjes 800/000 met zilveren heften en vergulde bakken. Van juwelier Schumacher uit Krefeld L.: 20cm.
Opengewerkte schep (27cm.) met gegraveerde bak en zilveren handvat 800/000 in etui en twee vleesvorken (20cm.) met zilveren heften. heften zijn versierd met rococo motieven 800/000 in etui Cond.: G
Geslepen kristallen coupe (11xø14cm.) met kruis- en amandelslijpsel op ronde zilveren (835/000) voet met parelrand, MT: P.J. Bierenbrootspot & J.P. v/d Starre Amsterdam ca. 1920.
Engels (London) zilveren brede fotolijst (velours achterzijde) met grof bewerkte rand en rond schild aan de bovenzijde, jaarletter N: 1987, 13x18x2cm.
Kavel met divers plated bestek waaronder: 12 dessertlepels van Christofle en 12 messen, 12 vorken en 12 dessertmessen van Christofle in cassette.
Antiek Hollands zilveren pepermuntdoosje met scharnierend deksel (defect), 2e gehalte grootkeur, jaarletter V: 1854, MT: Cornelis van gelderen Schoonhoven, ca. 29gr. ø5,5cm.
Antieke Hollands zilveren druivenschaar met oud belastingstempel "J", beging 1900, 835/000, ca. 45 gr., L.14cm., Cond.:U
Twee zilveren gespen, waaronder 1 Engelse: 925/000, MT.: S&B, Jaarletter: Z. Samen ca. 71gr., Br. 9+5.5cm., Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel met dubbele zilveren sloten 835/000, uit 1818, 9x15x6cm., Cond.:R
Kavel van 11 Hollands zilveren taartvorkjes met bijbehorende suikerlepel. Getrommelde steel met glad opstaand uiteinde, 835/0000, MT: van kempen, L.: 11,5cm., totaalgewicht ca. 171gr. Cond.: U
Lot zilveren lepels en een plated Euromast lepel. Zilvergewicht ca. 125 gr., Cond.:G
Twee-delige Zeeuwse zilveren ceintuurgesp met filigrainbewerking, 835/000, ca. 34gr., L., 10cm., Cond.:U