Bijzonder zilveren tafelstuk voor het opdienen van ijs, in de vorm van een pompoen, op vier wielen met vergulde binnenzijde, 835/000. Totale lengte ca. 30cm., H. 30cm., ca. 1675 gr., Cond.:U
Prachtig groot zilveren tafel-pronkstuk, voorstellend een strijdwagen voortgetrokken door 2 leeuwen op ovale console rustend op 4 lauwerkrans-poten. Binnenzijde van de strijdwagen is vuurverguld en op...
Prachtige grote zilveren dekselbokaal met vuurvergulde binnenzijde, versierd met florale motieven. Met gravure "Die offiziere der vereinigten Artillerie und IngenieurSchule am 1. Mai 1852" Dem Herrn W...
Antieke zilveren bokaal met vuurvergulde binnenzijde. Rijkelijk bewerkt met eikenbladeren waartussen eikeltjes. Voorzien van een gravure "Die Handwerkerbank URACH Ihrem Vorstand 1869", 835/000, ca. 39...
Uitgebreid zilveren bestek van de Fa. Wilkens, 800/000 zilver, spatelmodel, Bestaande uit:16 dinervorken, 16 dinerlepels, 16 dinermessen,3 dessertvorken, 4 dessertlepels, 4 dessertmessen, 3 dessertvor...
Zeer fraai Hollands zilveren theeserviesje, pompoenvormig, op vier acanthusblad pootjes. Zware kwaliteit, 1e gehalte zilver 925/000, jaren 60. MT.: J.M.van Kempen & Zoenen, Voorschoten,Zeist. Ca. 723 ...
Hollands zilveren theeservies met parelranden bestaande uit; trekpotje, melkkannetje en suikerbakje met hengsel. 835/000, jaarletter R: 1927, MT: zilverfabriek Voorschoten, ca. 640gr. Cond.: U
Reiscouvert, 18e eeuw, met zilveren monturen en agaten heften, MT.: onleesbaar, Nederlands ca. 1750
Zilveren tafelstuk: Peruaanse kemphaan met uitgesneden gevederte, 925/000, ca. 778gr., 28x15cm., Cond.:U
Grote zware zilveren dekselkan met acanthusknop en ebbenhouten handvat. 835/000, voorzien van trembleersteek, MT: Jakob Grimminger, Schwabisch Gmünd. ca. 1050gr. 25xø15cm.
Twee zilveren art-deco kandelaars in de vorm van een vrouwenfiguur, 900/000, Samen ca. 950gr., H. 28cm., Cond.:U
Grote zilveren, met aan binnenzijde vergulde, dekselbokaal welke aan de buitenkant geheel versierd is met cloisonne. 84 solotniks ( 875/000 zilver) Rusland. Totaal gewicht 783gr., 28xø9.5cm., Cond.U
Antiek tafelmes met gegraveerd zilveren heft, bekroond met een veulen, 18e eeuw. L.ca.25cm.,
Empire zilveren kelk, P.Bruckmann Heilbronn ca. 1830, met vergulde rand en binnenzijde. Voet en stam bewerkt met bladmotieven, 835/000, ca. 280gr. 19xø9,5cm. Cond.: U
Groot Djokja zilveren theeservies met acanthusblad motief. Bestaande uit; ovaal dienblad, theepot, suikerpot, melkkan, lepelvaas en zeef met lekbak. Samen ca. 3300gr., Bladmaat 57x40cm., theepot: 16xø...
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Zilveren amazone te paard met 2 jachthonden aan linkerzijde. 800/000, ca. 233gr. 12x13cm. Cond.: U
Geslepen kristallen beschuitbus met diverse fraaie geëtste graveringen en 835/000 zilveren knop met parelrand, compleet met onderschotel. MT.: J.M.van Kempen en Zn., Voorschoten, ca. 1880. H. 20cm.
Antieke Hollandse zilveren tafelbel met bronzen binnenbel, versierd met bloemmotieven. 835/000, grootkeur, jaarletter D: 1863, MT: Paulus Roesgen Den Haag, ca. 70gr. 16xø10cm. Cond.: U (binnenbel zit ...
Kristallen loddereinflesje met Hollands gouden dop en kraag, op voetje. H. 11cm., Cond.:U
Mooi bewerkt zilveren trekpotje (scharnierend deksel) met ebbenhouten greepje staand op 4 pootjes. Versierd met bloemmotieven, 800/000, ca. 240gr., 10xø9,5cm. Cond.: U
Zeer fraaie Hollands zilveren hengselmand op dubbele filetvoet met fijne ajourgezaagde rand, afgebiesd met eveneens filetrand. Massief filetfhengsel is gemonteerd aan 2 zware scharnieren, 1e gehalte. ...
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Mooi silver-plated antiek busje met deksel, compleet versierd met leliemotieven, 10xø9cm. Cond.: G
Bijzonder en zeldzaam ovaal 835/000 zilveren empire loddereindoosje met ribbels. MT.: Reinier Brugman, Ootmarsum anno 1826. 4x2.5x3cm., ca. 20gr.
Zilveren wijnkan op onderschotel met bijzonder "biezenmanden" vlechtwerk. De onderschotel heeft een inzetstuk voor de4 kan en een gecontourneerde geschulpte rand, 835/000 ( z2), ca. 788gr. totaal. Sch...
Exclusieve grote sigarenkoker van zilver met vuurvergulde binnenzijde, buitenzijde versierd met cloisonne en bekroond met adelaar. 84 solotniks ( 875/000 zilver Rusland). Totaalgewicht 164gr., 19xø2.5...
5-Delig Hollands zilveren dienbestekje; vleesvorkje, zuurvorkje, botermesje, natfruitschep, sardienschepje. Allen met opengewerkte bloemmotieven, 835/000, MT: van Eldrik Zutphen, ca. 97gr. (samen) L.:...
Mooi groot tafelstuk bestaande uit zeer fraai bewerkte zilveren voet met acanthus-en druivenblad motieven, en gaaf geëtst kristallen opzetschaal( afneembaar). Buitenlands gekeurd. Zilver gewicht ca. 4...
Zilveren filigrain haarkam, bekroond met vergulde adelaar. Duitsland 19e eeuw. B12cm. H 15cm.
Kristallen inktstel met Holllands zilveren kragen en doppen, op houten basement rustend op 3 voetjes, compleet met thermometer en zilveren kroontjespen, 835/000. 18x14cm., Cond.:U
Zilveren gedreven ovale schaal rustend op 4 acanthusblad pootjes versierd met bloemmotieven, 925/000, ca. 332gr., 23x20x5.5cm., Cond.:U
Zilveren filigrain Riksja met passagier, 800/000 Ca. 48gr., 8cm., Cond.:U
Antieke Hollands zilveren tasbeugel aan ketting met oud-Hollands bewerkte voorstellingen, 2e gehalte Grootkeur, Jaarletter: K: 1920, MT.: J.Rikkoert, Schoonhoven, ca. 180gr., Beugelbreedte 20cm.Cond.:...
Fraai geslepen kristallen bonboniere, ca. 13.5cm., met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900.
Stel Engelse sterling zilveren strooiers op ronde voet, 925/000 ca. 38gr. (samen) 8,5xø3cm. Cond.: U
Twee vingerhoedjes, zilver 835/000. Een bewerkt met een bloemenrand en de andere met gegraveerde rand. Totaal ca 8,7 gr
Twee Hollands zilveren ovale zoutvaatjes op vier pootjes, versierd met ramskoppen en guirlandes. Blauw glazen inzetbakjes, zilvergewicht ca. 70gr. (samen) 6x4x4cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G
Zilveren zoutvaatje Rusland met vergulde binnenkant en cloisonne versiering rondom. 84 solotniks (875/000 zilver) Keuren: A.C. 1896, MC. 4xø7cm., Totaal gewicht ca. 93gr.
Fraaie grote opengewerkte zilveren kom op voet met onderschotel, 900/000, schotel ø 30cm., kom ø 21cm., Totale hoogte 13cm., ca. 965 gr. samen. Cond.:U
Geslepen kristallen koekschaal ø 26cm., met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: P.J.Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre, Amsterdam ca. 1908.
Zilveren bekertje op voet met bladmotief op voet en bekerrand, Wien 1819, Mt.Th.Silber. (Oostenrijks belastingstempel) 835/000, ca. 107gr. 11xø6cm. Cond.: U
Kristallen geëtste hoorn des overvloeds op zilveren voet, gemonteerd op houten basement rustend op 3 pootjes, 835/000. Hoorn ø 9x18cm., Cond.:G
Zeer fraai groot ovaal zilveren dienblad met 2 handgrepen. Het gehele drijfwerk bestaat uit florale motieven, putti's en cherubijnen. In het midden met afbeelding van de barmhartige samaritaan. ca. 15...
Twee zilveren zoutvaatjes met opengewerkt motief en blauwglazen inzetbakjes, 800/000, ca. 25gr. 3xø4,5cm. Cond.: U
Zeven-delige manicure-set met parelmoer heften in 835/000 zilveren standaard op geslepen driehoekige voet, Birmingham anno 1922 en 1934
Zilveren klontjestang, gegoten met roosmotieven, 835/000 (Z1), ca. 45gr. 15x5cm. Cond.: U