Louis Kley (1833-1911 Frankrijk). Bronzen beeldje van een zittende dame op stoel met bloem, mooie patina. 30x10x16cm.
Kapitale lampevoet, massief messing gegoten, met klauwpootje, 160x45cm.
Bronzen sculptuur van een dame in gewaad rustend op een obelisk. Eind 20e eeuw H.:35cm.
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met tas, stok en hondje, 126x42x33cm. Cond.: U
Groot Indonesisch houten beeld, gesigneerd Bontoc, voorstellend vrouw met stok en hondje, 124x30x33cm. Cond.: U
2 Aziatische antieke gesneden en vergulde houtsnijwerken, gedecoreerd met 2 figuren en 4 vogels, ca. 1870 certificaat aanwezig. Mist 1 stukje rechtsonder, 85 x 15 cm.Cond.: G
Sculptuur van 2 meeuwen op marmeren voet, groen onyx en zwart marmer, bronskleurig, 40x26cm.
Zittende Boeddha van tropisch hout, 1e helft 20e eeuw, vermoedelijk India, 23x18x11cm. Cond.: U
Bronzen pennenschaal met Jugendstil motief, 20e eeuw, 34x19x6cm. Cond.: U
Bronzen sculpture, voorstellend: vrouwelijke boeddha, op marmeren sokkel. Eind 20e eeuw
Bronzen kaarsenstandaard met twee putti, 28x18x11cm. Cond.: U