Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Vrouw met waaier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
D.H.W. Filarski. 1885 - 1964. Kleurrijk bosgezicht. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In redelijke staat.
J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.
Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Wintergezicht met vogelhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Haven bij Veere. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Bruggetje bij Giethoorn. Pastel op papier. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Wintergezicht met paardenkar en bosarbeiders. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Ronald Frijling. 1917 - 1997. Bosrand met plasgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Twentse boerderij in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Igor Belichenko. Russische School. Twee muzikanten. Gouache op papier. Afmeting: H 33 x B 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Franse School. 19e Eeuw. Boerin met garen. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 21 cm. In goede staat.
J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Jan Sluyters. 1881 - 1957. Portret baby. Lithografie. Litho op papier. Afmeting: H 38 x B 29 cm. In goede staat.
Drie ikonen. Divers. 20e Eeuw. Handgeschilderd. Afmeting: 28 - 34 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Gemberpot met rozen. Pastel op papier. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram (linksboven). Circa 1920. Vrouw in klederdracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.