Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

A. Barrere, Les professeurs de medicine
Startpreis 60 EUR

Grote lithografie door A. Barrere met karikaturen. 1877 - 1931. Les professeurs de medicine. Litho op papier. Afmeting: H 46 x B 88 cm. In goede staat.

Will Kalshoven, Vaas met anemonen
Startpreis 50 EUR

Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

J. Benneke, Landschap Giethoorn
Startpreis 50 EUR

J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk, Raderboot op volle zee
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk, 1884. Raderboot op volle zee. Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In redelijke staat.

C. Cornelisz, Druiven op tinnen bord
Startpreis 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven op tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met citroen
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Druiven op tafel
Startpreis 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met druiven op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Roemer met oester
Startpreis 130 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

U. Nancy, Moeder met kind
Startpreis 400 EUR

U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens
Startpreis 800 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Poldergezicht met windmolens en figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x B. Alepkow, 2x Avantgarde schilderij
Startpreis 300 EUR

B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.

2x B. Alepkow, Avantgarde schilderij
Startpreis 300 EUR

B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.

Hilda van Stockum, Stilleven
Startpreis 400 EUR

Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.

W. Korteling, Stilleven met kruik
Startpreis 400 EUR

Willem Korteling. 1889 - 1964. Deventer School. Stilleven met kruik en documenten. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J.J. Doeser, Ree met reebok
Startpreis 225 EUR

J.J. Doeser. 1884 - 1970. Ree met reebok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Breugeliaans interieur met figuren
Startpreis 180 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.

Ulco (Glimmerveen), Reigers bij Paaseiland
Startpreis 150 EUR

Ulco, Glimmerveen. 1958. Reigers bij Paaseiland figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Robert Hammerstiel, die Jungfrau
Startpreis 150 EUR

Robert Hammerstiel. Nr. 19 - 100. 1933 - 2020. Titel: die Jungfrau. Houtsnede op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.

Robert Hammerstiel, Stilleven poezen
Startpreis 150 EUR

Robert Hammerstiel. Nr. 125/290. 1933 - 2020. Stilleven poezen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startpreis 70 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.

Paul Bodifee, Pand langs de IJssel bij Deventer
Startpreis 170 EUR

Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Pand langs de IJssel bij Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

M. Roosenboom, Vaas met rozen
Startpreis 2.000 EUR

Margaretha Roosenboom. 1843 - 1896. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Stanislaw Lenkowicz, The savior of the world
Startpreis 150 EUR

Stanislaw Lewkowicz. 1956 - . The savior of the world, 1989. Nr. 120/135. Serigraph op kunststof. Afmeting: H 69,5 x B 47 cm. In goede staat.

M. Ottee, Boerderij met boer en geit
Startpreis 250 EUR

M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met zandpad
Startpreis 250 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Verso van Goyen. Boerderij met zandpad en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 29 cm. In redelijke staat.

Lizzy Ansingh, Vrouw met wandelstok en bloemen
Startpreis 200 EUR

Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Vrouw met wandelstok en bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.

Theo Beerendonk, Abstract
Startpreis 250 EUR

Theo Beerendonk. 1905 - 1979. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Zeilboot in rivierbocht
Startpreis 150 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboot in rivierbocht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Cor Veenstra, Wintergezicht met vogelhuisje
Startpreis 200 EUR

Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Wintergezicht met vogelhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.

Peter, Fruit stilleven
Startpreis 60 EUR

Gesigneerd Peter. 21e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.

Bogaerts, Portret koningshuis Juliana
Startpreis 100 EUR

Bogaerts. Hollandse School. Portret koningshuis Juliana. Olieverf op linnen. Afmeting: H 111 x B 100 cm. In goede staat.

Michel Huisman, Snake hiding
Startpreis 100 EUR

Michel Huisman, '89. 1957. Titel: Snake hiding. Litho op papier. Afmeting: H 136 x B 63 cm. In goede staat.

10x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 90 EUR

Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.

Pol Dom, 4x Ets
Startpreis 120 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Vier etsen. Onder andere 2x Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Roger Hebbelinck, Stadsgezicht met markt
Startpreis 80 EUR

Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Nr. 112/350. Stadsgezicht met markt. Kleurets op papier. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Abstracte compositie
Startpreis 3.750 EUR

Vroeg werk van Ton Schulten, Ootmarsum (Twentse kunstenaar). Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

Corneile, Vrouw met man
Startpreis 200 EUR

Guilliaume Corneille, '89. 1922 - 2010. Nr.: 19/25. Vrouw met man. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 49 cm. In goede staat.

Corneille, Twee naakte vrouwen
Startpreis 200 EUR

Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Ongesigneerd. Drukwerk. Twee naakte vrouwen. Litho op papier. Afmeting: H 48 x B 48 cm. In goede staat.

Pol Dom, 3x Ontwerp tekening
Startpreis 100 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. 3x Ontwerp tekening stadswapens, onder andere Friesland. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.

P. van Borselen, Hollands wintergezicht
Startpreis 225 EUR

Pieter van Borselen. 1802 - 1873. Hollands wintergezicht met schaatsende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.

Charles Rochussen, Kerkinterieur
Startpreis 180 EUR

Charles Rochussen. 1814 - 1894. Kerkinterieur met figuren te zwaard. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollandse School
Startpreis 600 EUR

Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.

Hendrick Vader, Visservolk bij bomschuit op strand
Startpreis 200 EUR

Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Evert Rabbers, Bosgezicht met zandpad
Startpreis 400 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bosgezicht met zandpad, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 B 60 cm. In goede staat.

2x Hollands schilderij, Boerderij/Riviergezicht
Startpreis 100 EUR

Twee Nederlandse schilderijen in barok-lijsten. 1x H. Noordam, boerderij. 1x A. Thijsen, riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

H. Mansveld, Pastel
Startpreis 50 EUR

H. Mansveld. 20e Eeuw. Pastel Stadspoort met markt en figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven chrysanten
Startpreis 450 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

H.P. Koekkoek, Landschap met schapen
Startpreis 600 EUR

H.P. Koekkoek. 1843 - 1890. Landschap met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.

H. Weegewijs, Hollands landschap
Startpreis 100 EUR

Hendrick Weegewijs. 1875 - 1964. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 102 cm. In goede staat.

Pol Jong, Onderdrukking WO II
Startpreis 100 EUR

Pol Jong. 1944. Nr. 2 van 10. Ets betreffende onderdrukking WO II. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 81 cm. In goede staat.

Eugene Brands, Abstract
Startpreis 170 EUR

Eugene Brands, '68. H.C. gesigneerd. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.

2x Peter Brown, Gravures
Startpreis 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The Surinam daw + verso tekst + deel handgeschreven !!! 2. The lark-heeled cuckoo + ve...

2x Peter Brown, Gravures
Startpreis 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The black-backed eagle, verso tekst + deels handgeschreven !! 2. The red crowned barbe...

Ongesigneerd, Zeilboten op ruwe zee
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Zeilboten op ruwe zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 79 cm. In goede staat.

Berry Brugman, Landschap met knotwilgen
Startpreis 120 EUR

Berry Brugman. 1915 - 1996 Almelo. Landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 72 cm. In goede staat.

L. Valckenaere, Strandgezicht met platbodems
Startpreis 350 EUR

L. Valckenaere. 1853 - 1926. Strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting; H 28 x B 46 cm. In goede staat.

18e Eeuwse gravure
Startpreis 50 EUR

18e Eeuwse gravure. Bastion Gelderland in Batavia. Door Francoisx Habermann. 1721 - 1796. Figuren in Bastion. Gravure op papier. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In redelijke staat.

3x Panda schilderij
Startpreis 80 EUR

Drie antiek Chinese panda schilderijen op zijde. Handgeschilder + gesigneerd. Gouache op zijde. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

A. Mangold, Groninger botter op het Boterdiep
Startpreis 300 EUR

Adolf Mangold, 1917. 1858 - 1945. Groninger botter op het Boterdiep. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35,5 cm. In goede staat.

Norman Wilkinson, Vrachtschip bij roeiboot
Startpreis 200 EUR

Norman Wilkinson. 1878 - 1971. Engeland. Vrachtschip bij roeiboot. Ets op papier. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In goede staat.

Drukwerk naar Keith Haring, Verstrengelde figuren
Startpreis 325 EUR

Drukwerk naar Keith Haring. Nr. 147/200. Verstrengelde figuren. Litho op papier. Afmeting: H 88 x B 88 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Figuren
Startpreis 170 EUR

Anton Heyboer, 1987. 1924 - 2005. Figuren voorstelling. Tekening op papier. Afmeting: H 55 x B 44 cm. In goede staat.

Tilly Moes, Vaas met rozen
Startpreis 80 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Jan Wiegers, Berglandschap Zwitserland
Startpreis 80 EUR

Jan Wiegers. 1893 - 1959. Berglandschap Zwitserland. Lithografie op papier. Afmeting: H 34 x B 46 cm. In goede staat.

R. Hoiting, Waterlandschap
Startpreis 60 EUR

R. Hoiting. Hollandse School. 20e Eeuw. Plasgezicht met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Tibetaanse thangka
Startpreis 60 EUR

Oude Tibetaanse tangka met boeddhistische voorstelling. 20e Eeuw. Gouache op zijde. Afmeting: 39 x 29 cm. In goede staat.

A. Torie, IJsselgezicht
Startpreis 80 EUR

A. Torie. 1896 - 1969. IJsselgezicht met boten. Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 47 cm. In goede staat.

L. Lombart, Mediterraanse dorpsstraat met ezel
Startpreis 70 EUR

L. Lombart. Mediterraanse dorpsstraat met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 38 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Stilleven
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Franse School. Stilleven met bloemvaas en fruit. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

W. van Pelt, Landschap met windmolen
Startpreis 100 EUR

W. van Pelt, 1897. Landschap met windmolen. Craquelé. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 20,5 cm. In redelijke staat.

Drukwerk naar Roy Lichtenstein, Naakte vrouw kijkt in spiegel
Startpreis 275 EUR

Drukwerk naar Roy Lichtenstein. Nr. 16/199. Naakte vrouw kijkt in spiegel. Lithografie op papier. Afmeting H 101 x B 65 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Hollands polder landschap
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hollandse School. Hollands polderlandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 24x B 27 cm. In goede staat.

Theo Mackaay, Twee figuren
Startpreis 800 EUR

Theo Mackaay. 2008. Utrecht 1950 - . Twee figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 115cm. In goede staat.

Gerriet Postma, Abstract
Startpreis 600 EUR

Gerriet Postma. 1932 - 2009. Abstracte compositie. Mixed media. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Korthals, Busstation met figuren
Startpreis 350 EUR

Jan Korthals. 1916 - 1972. Busstation met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 27 x B 36 cm. In goede staat.

Litho in de stijl van Marc Chagall
Startpreis 50 EUR

Litho in de stijl van Marc Chagall. Ongesigneerd. Litho op papier. Afmeting: H 30 x B 23 cm. In goede staat.

Cornelisz, Kruik + Tabakspijpen
Startpreis 120 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met steengoedkruik en tabakspijpen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

E. Viegers, Landschap Frankrijk
Startpreis 100 EUR

Emile Viegers. 1921 - 1984. Landschap Frankrijk. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Driemaster op zee
Startpreis 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Zeegezicht met driemaster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 21 cm. In redelijke staat.

Thio Siao Tjin, Bosgezicht met waterval
Startpreis 80 EUR

Thio Siao Tjin. 1970. Bandung, Indonesia. Bosgezicht met waterval. Voorzien van Chinese signatuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 36 cm. In goede staat.

Nadruk Salvador Dali, Fantasie voorstelling
Startpreis 225 EUR

Nadruk Salvador Dali. Voorzien van nummer + watermerk. Fantasie voorstelling. Drukwerk op papier. Afmeting: H 66 x B 50 cm. In goede staat.

P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser
Startpreis 70 EUR

P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Startpreis 300 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

Kobus Möller, Buffel
Startpreis 750 EUR

Kobus Möller, 2002. 1949 -. Buffel. Titel: Soli deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Schilderij van zijde
Startpreis 40 EUR

Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Startpreis 60 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

2x Jan Berfelo, Abstract
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Andy Warhol, 2 Dollar biljet
Startpreis 300 EUR

Ingelijst Andy Warhol 2 Dollar biljet + certificaat. The Andy Warhol Collection. Nr. 3002 62. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Agnes van Stolk, Stilleven
Startpreis 200 EUR

Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Lucien Jonas, Pierrot, moor en tandpatiënt
Startpreis 60 EUR

Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Startpreis 120 EUR

Anton Dirckx. '97. Toegeschreven. Vroeg werk. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5x B 17,5 cm. In goede staat.

Kobus Möller, Mannetjes leeuw
Startpreis 750 EUR

Kobus Möller, 2002. 1949 - . Mannetjes leeuw. Titel: Solie deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

E. van der Ven, Wilde bloemen compositie
Startpreis 100 EUR

E. van der Ven. 1910. Wilde bloemen compositie. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.