Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Jos Lussenburg, Botslepen op de Zuiderzee
Startpreis 850 EUR

Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Botslepen op de Zuiderzee. Zie pagina 40 afgebeeld in boek Jos Lussenburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.

C.J. Mension, Portret collie hond
Startpreis 200 EUR

Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht
Startpreis 250 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Pol Dom, Gezicht op Scheveningen
Startpreis 500 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Dorus Artz, Landschap met sprokkelvrouw
Startpreis 100 EUR

Dorus Artz. Landschap met sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Asfaltfabriek Lochem
Startpreis 1.500 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Asfalt fabriek Dostal bij Lochem. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Pol Dom, Stadsgezicht Parijs
Startpreis 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren op brug. Olieverf op board. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Veldslag
Startpreis 850 EUR

Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.

Klaas Bernink, Kolenloodsen station Zuid Enschede
Startpreis 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1913 - 1996. Kolenloodsen station Zuid Enschede. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.

Karl Wagner, Havengezicht
Startpreis 150 EUR

Karl Wagner. 1839 - 1923. Duitse School. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Startpreis 1.200 EUR

Originele Ton Schulten. Nummer 78 uit zijn oeuvre. Vroeg werk. Coulissen landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Koeien langs de Vordense beek
Startpreis 6.000 EUR

Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Spoorwachtershuis
Startpreis 1.200 EUR

Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Baanwachtershuisje, station Glanerburg. Acryl op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

Mari ten Cate, Vissersdorp met ijspret
Startpreis 250 EUR

Mari ten Cate. 1831 - 1910. Vissersdorp met ijspret (Volendam?). Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 37 cm. In goede staat.

J. Rosenkranz, Zeegezicht
Startpreis 4.000 EUR

J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Startpreis 6.500 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Startpreis 2.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Bloemenmeisje met slapend kind
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.

P. Harnisch, Vrouwelijk naakt
Startpreis 200 EUR

Paul Harnisch. Verso etiket van Almsick. Duitse School. 1874 - . Vrouwelijk naakt bij buitenmuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 59 cm. In goede staat.

Eng Siak Loy, Market
Startpreis 1.250 EUR

En Siak Loy (Singapore). 1941 - .Titel: Market. Verso etiket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In goede staat.

Pol Dom, Portret jonge dame
Startpreis 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Erve Groot Brunnink
Startpreis 800 EUR

Klaas Bernink, 1978. 1913 - 1996. Erve Groot Brunnink. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Cornelis Westerbeek, Landschap met rustende koeien
Startpreis 1.500 EUR

Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.

Willem Noordijk, Landschap met boeren en korenschoven
Startpreis 250 EUR

Willem Noordijk. 1887 - 1970. Landschap met boer en korenschoven (omgeving van Blaricum). Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Gracht te Amsterdam
Startpreis 120 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gracht te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Jan Toorop, Dames in de fabriek
Startpreis 300 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie uit 1905. Dames in de fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.

Piet van Wijngaerdt, Vaas met rode rozen
Startpreis 300 EUR

Piet van Wijngaerdt, 1950. 1873 - 1964. Vaas met rode rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Startpreis 2.000 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

Pendant Francois Joseph Huijgens, Landschap met kippen en kuikens
Startpreis 1.000 EUR

Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdamse haven
Startpreis 800 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.

M. de Jongere, Rotterdams havengezicht
Startpreis 1.000 EUR

M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht met figuren, meeuwen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Startpreis 1.600 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

August Knip, Hollands wintergezicht
Startpreis 80 EUR

August Knip. 1819 -1860. Hollands wintergezicht met ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.

Karel Appel, Fantasie figuren
Startpreis 400 EUR

Karel Appel. Epreuve d'artiste. 1921 - 2006. Fantasie figuren. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In goede staat.

Karel Appel, Fantasie figuren (gezichten)
Startpreis 400 EUR

Karel Appel. 1973. Epreuve d'artiste. Fantasie figuren (gezichten). Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 58 cm. In goede staat.

Franz Kasper Vinck, Kanaal in Cairo
Startpreis 700 EUR

Franz Kasper Vinck. 1827 - 1903. Oriëntalist. Kanaal in Cairo. Olieverf op linnen. Bedoekt + enkele restauraties noodzakelijk. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In redelijke staat.

S. Hense, Bloemstilleven
Startpreis 250 EUR

Sara Hense. 1857 - 1936. Stilleven met pioenrozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Zandpad met herder en schapen
Startpreis 250 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Zandpad met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Startpreis 1.650 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Joh. H. Kaemmerer, Hollands landschap met bloembolvelden
Startpreis 800 EUR

Joh. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Hollands landschap met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 31 cm. In goede staat.

Willem Roelofs Jr. Waterplas bij boerderij en roeiboot
Startpreis 475 EUR

Willem Roelofs Jr. Waterplas bij boerderij met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte composities. Pastel op papier. Afmeting: H 63 x B 50 cm. + H 63 x B 49 cm. In goede staat.

3x Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 60 EUR

Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.

2x Eef de Weerd, 2x Naakt studie
Startpreis 80 EUR

Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.

4x Eef de Weerd, 4x Abstract
Startpreis 150 EUR

Vier werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 4x Kleurrijk abstract figuratieve voorstelling. Gouaches op papier. Afmeting: H 75 x B 50 cm. In goede staat.

Jan Knikker, Poldergezicht
Startpreis 225 EUR

Jan Knikker. 1911 - 1990. Poldergezicht met roeiboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.

M.A. Koekkoek, Panoramisch landschap
Startpreis 3.000 EUR

M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.

T.H. Hendriks, Stilleven
Startpreis 400 EUR

T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.

R. Weenink, Uilen
Startpreis 150 EUR

Ruud Weenink. Wild + natuurschilder. Drie uilen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 48 cm. In goede staat.

Marc Chagall, Figuren in circus
Startpreis 600 EUR

Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.

Backer, Karikatuur aap
Startpreis 100 EUR

Backer. 20e Eeuw. Karikatuur, aap met telefoon en sigaret. Gouache op papier. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Visser met pijp
Startpreis 60 EUR

Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.

Eef de Weerd, Abstract
Startpreis 1.900 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Scherrewitz, Landschap met boer en paardenkar
Startpreis 3.200 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.

Lithografie Jan Toorop, Figuren in fabriek
Startpreis 150 EUR

Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.

2x Hein Smit, Figuren bij haardplaats
Startpreis 150 EUR

Twee werken van Hein Smit. Hollandse School. Circa 1920. Figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen H 34 x B 28 cm. + Olieverf op paneel H 33 x B 25 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Boerderij Losser
Startpreis 800 EUR

Klaas Bernink, 1975. 1913 - 1996. Boerderij in Losser. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Evert Moll, bloemstilleven
Startpreis 450 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.

Antieke religieuze print, 1880
Startpreis 80 EUR

Antieke religieuze print met kapitale vergulde lijst. Circa 1880. Afmeting: H 128 x B 98 cm. In goede staat.

J.W. van Trirum, Stilleven met kittens
Startpreis 80 EUR

J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Stilleven met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Jacob Kanbier, Boze dame
Startpreis 200 EUR

Jacob Kanbier, '95. 1949 - 2020. Boze dame. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

Jos Engbergen, Keniaanse ranger
Startpreis 200 EUR

Jos Engbergen. 2010. Keniaanse ranger met hoofdbedekking. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Ype Wenning, Oudewater in de winter
Startpreis 500 EUR

Ype Wenning. 1879 - 1959. Oudewater in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Edward Masseus, Stilleven
Startpreis 200 EUR

Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.

Edward Masseus, Stilleven
Startpreis 250 EUR

Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met zonnebloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 70 cm. In goede staat.

W. Hambuchen, Katwijkse bomschuit op strand
Startpreis 675 EUR

Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Katwijkse bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 69 cm. In goede staat.

Druk Keith Haring, Fantasie figuren
Startpreis 500 EUR

Druk. Keith Haring. '88. Fantasie figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 102 x B 102 cm. In goede staat.

Hans Habraken, Stilleven
Startpreis 400 EUR

Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Landschap met herder en schapen
Startpreis 200 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Bosgezicht
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.

Pendant Melle Oldeboerrigter, Peuter + Landschap
Startpreis 500 EUR

Pendant van Melle Oldeboerrigter. Amsterdam, 1908 - 1976. 1x Peuter kruipend in landschap. 1x Landschap met landhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 16 cm. / H 5 x B 12 cm. In goede staat.

Paul Juang, Koets met figuren in Parijs
Startpreis 400 EUR

Paul Juang. Tweede helft 20e eeuw. Koets met figuren in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

Paul Juang, Figuren in straat rond 1900
Startpreis 400 EUR

Paul Juang. Tweede helft 20e eeuw. Figuren in straat rond 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.

4x Aat Veldhoen, Schetsen
Startpreis 150 EUR

Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Jan te Wierik, Abstract
Startpreis 150 EUR

Jan te Wierik. Nr. 55/150. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.

K. Heffner, Rivierlandschap met boerderijen
Startpreis 900 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.

Vladimir Sokolov, Gezicht op de Krim in de zomer
Startpreis 2.000 EUR

Vladimier Sokolov. 1823 - 1998. Russische/Oekraïnse School. Gezicht op de Krim in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Pol Dom, Jongen begluurt naakte vrouw Suzanna
Startpreis 200 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Jongen begluurt naakte vrouw Suzanna. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.

W.F. Hulk, Hollands landschap
Startpreis 400 EUR

W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Interieur met figuren
Startpreis 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

J. Massoné?, Stadsgezicht Parijs (Seine)
Startpreis 500 EUR

J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Barbizon-stijl, Franse School
Startpreis 500 EUR

Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.

Gerrit Neven, Marken (NH)
Startpreis 200 EUR

Gerrit Neven, 1996. 1939 -. Marken, Noord Holland. Aquarel op papier. Afmeting: H 42 x B 49 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Droogdok met schip
Startpreis 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Droogdok met schip en havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.

Rembrandt van Rijn, Joseph and Potiphar's wife
Startpreis 2.500 EUR

Rembrandt van Rijn, 1634. 1606 - 1669. Joseph and Potiphar's wife. Ets op papier. Afmeting: H 9 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.

Rembrandt van Rijn, Beggars receiving alms at the door
Startpreis 2.500 EUR

Rembrandt van Rijn. 1606 - 1669. Beggars receiving alms at the door. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 16 x B 13 cm. In redelijke staat.

Karel Bleijenberg, Abstract
Startpreis 400 EUR

Karel Bleijenberg. 1913 - 1981. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Leendert van der Vlist, Gezicht op Nieuwkoop
Startpreis 400 EUR

Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Gezicht op Nieuwkoop. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 44 cm. In goede staat.

Jan Bazuin, Liggend vrouwelijk naakt
Startpreis 350 EUR

Jan Bazuin. '83. 1930 - 2003. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Larens interieur
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Larens interieur met figuren bij haardplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 44 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Stilleven
Startpreis 150 EUR

Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.

Thomas Heesakkers, Zeeslag
Startpreis 300 EUR

Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Figuratieve compositie
Startpreis 350 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.