Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Botslepen op de Zuiderzee. Zie pagina 40 afgebeeld in boek Jos Lussenburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Dorus Artz. Landschap met sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Asfalt fabriek Dostal bij Lochem. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren op brug. Olieverf op board. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Kolenloodsen station Zuid Enschede. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Karl Wagner. 1839 - 1923. Duitse School. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
Originele Ton Schulten. Nummer 78 uit zijn oeuvre. Vroeg werk. Coulissen landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Baanwachtershuisje, station Glanerburg. Acryl op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Mari ten Cate. 1831 - 1910. Vissersdorp met ijspret (Volendam?). Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 37 cm. In goede staat.
J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.
Paul Harnisch. Verso etiket van Almsick. Duitse School. 1874 - . Vrouwelijk naakt bij buitenmuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 59 cm. In goede staat.
En Siak Loy (Singapore). 1941 - .Titel: Market. Verso etiket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1978. 1913 - 1996. Erve Groot Brunnink. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.
Willem Noordijk. 1887 - 1970. Landschap met boer en korenschoven (omgeving van Blaricum). Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gracht te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie uit 1905. Dames in de fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt, 1950. 1873 - 1964. Vaas met rode rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht met figuren, meeuwen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
August Knip. 1819 -1860. Hollands wintergezicht met ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Karel Appel. Epreuve d'artiste. 1921 - 2006. Fantasie figuren. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1973. Epreuve d'artiste. Fantasie figuren (gezichten). Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 58 cm. In goede staat.
Franz Kasper Vinck. 1827 - 1903. Oriëntalist. Kanaal in Cairo. Olieverf op linnen. Bedoekt + enkele restauraties noodzakelijk. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In redelijke staat.
Sara Hense. 1857 - 1936. Stilleven met pioenrozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Zandpad met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Joh. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Hollands landschap met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 31 cm. In goede staat.
Willem Roelofs Jr. Waterplas bij boerderij met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte composities. Pastel op papier. Afmeting: H 63 x B 50 cm. + H 63 x B 49 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.
Vier werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 4x Kleurrijk abstract figuratieve voorstelling. Gouaches op papier. Afmeting: H 75 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1911 - 1990. Poldergezicht met roeiboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
M.A. Koekkoek. 1807 -1868. Groot panoramisch landschap met vee en herder te paard. Enkele restauraties. Olieverf op paneel. Afmeting: H 46 x B 63,5 cm. In redelijk/goede staat.
T.H. Hendriks. 1996. Hollandse School. Stilleven met divers emaille. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 92 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. Wild + natuurschilder. Drie uilen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 48 cm. In goede staat.
Lithografie Marc Chagall. 1887 - 1985. Nr. 247/500. Signatuur ook gelithografeerd + pixels. Figuren in circus. Litho op papier. Afmeting: H 80 x B 61 cm. In goede staat.
Backer. 20e Eeuw. Karikatuur, aap met telefoon en sigaret. Gouache op papier. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Onduidelijke signatuur. Circa 1930. Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
Lithografie Jan Toorop, 1905. 1858 - 1928. Figuren in fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.
Twee werken van Hein Smit. Hollandse School. Circa 1920. Figuren bij haardplaats. Olieverf op linnen H 34 x B 28 cm. + Olieverf op paneel H 33 x B 25 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1975. 1913 - 1996. Boerderij in Losser. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke religieuze print met kapitale vergulde lijst. Circa 1880. Afmeting: H 128 x B 98 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum. 1924 - 2011. Stilleven met kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Jacob Kanbier, '95. 1949 - 2020. Boze dame. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.
Jos Engbergen. 2010. Keniaanse ranger met hoofdbedekking. Hakuna Matata. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Oudewater in de winter. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met flessen, fruit en uien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 60 cm. In goede staat.
Edward Masseus. 1917 - 2004. Stilleven met zonnebloemen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 70 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambüchen. 1869 - 1939. Duitse School. Katwijkse bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 69 cm. In goede staat.
Druk. Keith Haring. '88. Fantasie figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 102 x B 102 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946 - . Stilleven met glas en fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Waarschijnlijk vroeg werk van deze schilder. Landschap met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 39 x B 56 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Bosgezicht met schuur, kippen en bijenkorven. Olieverf op paneel. Afmeting: H 47 x B 38 cm. In goede staat.
Pendant van Melle Oldeboerrigter. Amsterdam, 1908 - 1976. 1x Peuter kruipend in landschap. 1x Landschap met landhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 10 x B 16 cm. / H 5 x B 12 cm. In goede staat.
Paul Juang. Tweede helft 20e eeuw. Koets met figuren in Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.
Paul Juang. Tweede helft 20e eeuw. Figuren in straat rond 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 120 x B 90 cm. In goede staat.
Vier schetsen van Aat Veldhoen. 1934 - 2018. Schetsen 60-er jaren. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 40 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Jan te Wierik. Nr. 55/150. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 68 x B 55 cm. In goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Duitse School. Rivierlandschap met boerderijen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 92 cm. In goede staat.
Vladimier Sokolov. 1823 - 1998. Russische/Oekraïnse School. Gezicht op de Krim in de zomer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Jongen begluurt naakte vrouw Suzanna. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 27 cm. In goede staat.
W.F. Hulk. 1852 - 1906. Hollands landschap met koeien, windmolen en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 20,5 x B 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Hongaarse School. Interieur met figuren. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J. Massoné? Circa 1930 - 1950. Franse School. Stadsgezicht Parijs bij Seine. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Franse School. 19e Eeuw. Landschap in Barbizon-stijl. Landschap met boerderij en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 29 cm. In goede staat.
Gerrit Neven, 1996. 1939 -. Marken, Noord Holland. Aquarel op papier. Afmeting: H 42 x B 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Droogdok met schip en havenarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 100 cm. In goede staat.
Rembrandt van Rijn, 1634. 1606 - 1669. Joseph and Potiphar's wife. Ets op papier. Afmeting: H 9 x B 11 cm. In redelijk/goede staat.
Rembrandt van Rijn. 1606 - 1669. Beggars receiving alms at the door. Ets op papier. Vochtvlekken. Afmeting: H 16 x B 13 cm. In redelijke staat.
Karel Bleijenberg. 1913 - 1981. Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Leendert van der Vlist. 1894 - 1962. Gezicht op Nieuwkoop. Olieverf op linnen. Afmeting: H 32 x B 44 cm. In goede staat.
Jan Bazuin. '83. 1930 - 2003. Liggend vrouwelijk naakt. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 20,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Larens interieur met figuren bij haardplaats. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 44 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. Hollandse School. 1946 - . Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21,5 x B 40 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Zeeslag, 17e eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.