C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer en oesters. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
U. Nancy. 19e Eeuw. Moeder met kind bij venster. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19,5 x B 16,5 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Poldergezicht met windmolens en figuur in roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
Hilda van Stockum, 1985. 1908 - 2006. Stilleven. Brass kettle and peaches. Olieverf op paneel. Afmeting; H 50 x B 61 cm. In goede staat.
Willem Korteling. 1889 - 1964. Deventer School. Stilleven met kruik en documenten. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
J.J. Doeser. 1884 - 1970. Ree met reebok. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Breugeliaans interieur met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In goede staat.
Ulco, Glimmerveen. 1958. Reigers bij Paaseiland figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel. Nr. 19 - 100. 1933 - 2020. Titel: die Jungfrau. Houtsnede op papier. Afmeting: H 65 x B 48 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel. Nr. 125/290. 1933 - 2020. Stilleven poezen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Stilleven met fruit, insecten, vogels et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 36 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Pand langs de IJssel bij Deventer. Aquarel op papier. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.
Margaretha Roosenboom. 1843 - 1896. Vaas met rozen. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.
Stanislaw Lewkowicz. 1956 - . The savior of the world, 1989. Nr. 120/135. Serigraph op kunststof. Afmeting: H 69,5 x B 47 cm. In goede staat.
M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Lizzy Ansingh. 1875 - 1959. Vrouw met wandelstok en bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 23 x B 14 cm. In goede staat.
Theo Beerendonk. 1905 - 1979. Abstracte compositie. Pastel op papier. Afmeting: H 33 x B 42 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboot in rivierbocht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Wintergezicht met vogelhuisje. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Gesigneerd Peter. 21e Eeuw. Fruit stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 70 x B 52 cm. + H 70 x B 52 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstract figuratieve voorstelling. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. + H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Bogaerts. Hollandse School. Portret koningshuis Juliana. Olieverf op linnen. Afmeting: H 111 x B 100 cm. In goede staat.
Michel Huisman, '89. 1957. Titel: Snake hiding. Litho op papier. Afmeting: H 136 x B 63 cm. In goede staat.
Tien diverse werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 50 x B 30 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Vier etsen. Onder andere 2x Amsterdam. Etsen op papier. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Roger Hebbelinck. 1912 - 1987. Nr. 112/350. Stadsgezicht met markt. Kleurets op papier. Afmeting: H 45 x B 35 cm. In goede staat.
Vroeg werk van Ton Schulten, Ootmarsum (Twentse kunstenaar). Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille, '89. 1922 - 2010. Nr.: 19/25. Vrouw met man. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 49 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1922 - 2010. Ongesigneerd. Drukwerk. Twee naakte vrouwen. Litho op papier. Afmeting: H 48 x B 48 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. 3x Ontwerp tekening stadswapens, onder andere Friesland. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 25 x B 42 cm. In goede staat.
Pieter van Borselen. 1802 - 1873. Hollands wintergezicht met schaatsende figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Charles Rochussen. 1814 - 1894. Kerkinterieur met figuren te zwaard. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 33 cm. In goede staat.
Monogram D.J.S. Hollandse School. 19e Eeuw. Jacht stilleven met fruit en gevogelte. Paneel krom + restauraties. Afmeting: H 65 x B 45 cm. In redelijke staat.
Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bosgezicht met zandpad, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 B 60 cm. In goede staat.
Twee Nederlandse schilderijen in barok-lijsten. 1x H. Noordam, boerderij. 1x A. Thijsen, riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
H. Mansveld. 20e Eeuw. Pastel Stadspoort met markt en figuren. Pastel op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Vaas met chrysanten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
H.P. Koekkoek. 1843 - 1890. Landschap met schapen. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 40 cm. In goede staat.
Hendrick Weegewijs. 1875 - 1964. Hollands landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 102 cm. In goede staat.
Pol Jong. 1944. Nr. 2 van 10. Ets betreffende onderdrukking WO II. Ets op papier. Afmeting: H 50 x B 81 cm. In goede staat.
Eugene Brands, '68. H.C. gesigneerd. Abstracte compositie. Litho op papier. Afmeting: H 37 x B 30 cm. In goede staat.
Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The Surinam daw + verso tekst + deel handgeschreven !!! 2. The lark-heeled cuckoo + ve...
Twee zeldzame 18e eeuwse Peter Brown hand-ingekleurde kopergravures uit het boek Illustration of Zoology 1776. 1. The black-backed eagle, verso tekst + deels handgeschreven !! 2. The red crowned barbe...
Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Zeilboten op ruwe zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 58 x B 79 cm. In goede staat.