Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Botslepen op de Zuiderzee. Zie pagina 40 afgebeeld in boek Jos Lussenburg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 110 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdamse haven met vrachtschepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Dorus Artz. Landschap met sprokkelvrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Asfalt fabriek Dostal bij Lochem. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Stadsgezicht Parijs met figuren op brug. Olieverf op board. Afmeting: H 32 x B 29 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Kolenloodsen station Zuid Enschede. Acryl op linnen. Afmeting: H 41 x B 61 cm. In goede staat.
Karl Wagner. 1839 - 1923. Duitse School. Hollands havengezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 100 cm. In goede staat.
Originele Ton Schulten. Nummer 78 uit zijn oeuvre. Vroeg werk. Coulissen landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 90 cm. In goede staat.
Groot werk van Arnold Marc Gorter. 1866 - 1933. Koeien langs de Vordense beek. Olieverf op linnen. Afmeting: H 132 x B 165 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1967. 1913 - 1996. Baanwachtershuisje, station Glanerburg. Acryl op linnen. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.
Mari ten Cate. 1831 - 1910. Vissersdorp met ijspret (Volendam?). Aquarel op papier. Afmeting: H 29 x B 37 cm. In goede staat.
J. Rosenkranz. 1854? Zeegezicht met zeilschepen in storm. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 81 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd (rechts onder). 19e Eeuw. Bloemenmeisje met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 93 x B 70 cm. In redelijke staat.
Paul Harnisch. Verso etiket van Almsick. Duitse School. 1874 - . Vrouwelijk naakt bij buitenmuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 77 x B 59 cm. In goede staat.
En Siak Loy (Singapore). 1941 - .Titel: Market. Verso etiket. Olieverf op linnen. Afmeting: H 57 x B 76 cm. In goede staat.
Pol Dom. 1885 - 1978. Portret jonge dame. Olieverf op linnen. Afmeting: H 75 x B 60 cm. In goede staat.
Klaas Bernink, 1978. 1913 - 1996. Erve Groot Brunnink. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Cornelis Westerbeek. 1844 - 1903. Landschap met boerderij en rustende koeien. Schilderij zit in een Paul Gehring lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 108 cm. In goede staat.
Willem Noordijk. 1887 - 1970. Landschap met boer en korenschoven (omgeving van Blaricum). Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gracht te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie uit 1905. Dames in de fabriek. Litho op papier. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt, 1950. 1873 - 1964. Vaas met rode rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
Pendant van Francois Joseph Huijgens. Belgische School. 1820 - 1908. Landschap met kippen en kuikens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15,5 x B 18,2 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 32 cm. In redelijk/goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht met figuren, meeuwen et cetera. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
August Knip. 1819 -1860. Hollands wintergezicht met ijspret. Aquarel op papier. Afmeting: H 17 x B 23 cm. In goede staat.
Karel Appel. Epreuve d'artiste. 1921 - 2006. Fantasie figuren. Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In goede staat.
Karel Appel. 1973. Epreuve d'artiste. Fantasie figuren (gezichten). Litho op papier. Afmeting: H 76 x B 58 cm. In goede staat.
Franz Kasper Vinck. 1827 - 1903. Oriëntalist. Kanaal in Cairo. Olieverf op linnen. Bedoekt + enkele restauraties noodzakelijk. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In redelijke staat.
Sara Hense. 1857 - 1936. Stilleven met pioenrozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 60 cm. In goede staat.
Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Zandpad met herder en schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Joh. H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Hollands landschap met bloembolvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 22 x B 31 cm. In goede staat.
Willem Roelofs Jr. Waterplas bij boerderij met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 45 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee abstracte composities. Pastel op papier. Afmeting: H 63 x B 50 cm. + H 63 x B 49 cm. In goede staat.
Drie werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Abstracte composities. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 22 x B 14 cm. In goede staat.
Twee werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. Twee naakt studies. Houtskool op papier. Afmeting: H 62 x B 48 cm. + H 68 x B 53 cm. In goede staat.
Vier werken van Eef de Weerd. 1926 - 1989 Hengelo. 4x Kleurrijk abstract figuratieve voorstelling. Gouaches op papier. Afmeting: H 75 x B 50 cm. In goede staat.
Jan Knikker. 1911 - 1990. Poldergezicht met roeiboten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.