Leo van Vught. Koolmees op besneeuwde tak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 30 cm. In goede staat.
B. Retaux. Franse School. Marrakech met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 39,5 x B 27 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
Boek Jan te Wierik. Ik houd van snoep. Gelimiteerde uitgave jaar 2000, met diverse kleurrijke prenten. Afmeting: 35 x 49,5 cm. In goede staat.
Twee gravures. 17e - 18e Eeuw. 1x Dancker Dankertz, vrouw met faun en putti, 17e eeuw. 1x Ruisdael pinx door Joh. Georg Hertel, 18e eeuw. Afmeting: H 17,5 x B 26,5 cm. / H 26,8 x B 22,5 cm. In goede ...
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Zeilboten te Veere. Pastel op papier. Afmeting: H 48 x B 37 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Stilleven met appels. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Portret van meisje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 32 cm. In goede staat.
Wim Schulmacher. 1894 - 1980. Stilleven met beeld Corpus Christi. Lithografie op papier. Afmeting: H 60 x B 34 cm. In goede staat.
Annica Koot. 1955. Bloemendaal. Industriële compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 68 x B 58 cm. In goede staat.
H. Koolen. Hollandse School. Dorpsgezicht met windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Twee werken van F.A. Putman Cremer. Circa 1930. 1x Hollands landschap met windmolen. 1x Parkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
J. Bruid. Tweede helft 20e eeuw. Driemaster op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Hollandse School. Circa 1900. Figuren bij kanaal met vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 65 cm. In goede staat.
Karel Appel. Cobra. 1921 - 2006. Nr. 86/100. Abstract figuratief. Lithografie op papier. Afmeting: H 56 x B 69 cm. In goede staat.
José Marin. Almeria 1826 - 1891 Murcia. Spaanse School. Winters landschap met wolven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 44 x H 64 cm. In goede staat.
J. Soleil? Franse School. Circa 1900. Riviergezicht met flanerende figuren op kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16,5 x B 44 cm. In goede staat.
Leo Dekker. (Driebergen). Egyptische prinses. Acryl op linnen. Afmeting: H 100 x B 85 cm. In goede staat.
Ralf Timber. 21e Eeuw. Terriër met halsband. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 18 x B 13 cm. In goede staat.
Twee werken van Flip Hamers. 1909 - 1995. Twee naakte vrouwelijke modellen. 2x Aquarel op papier. Afmeting: H 36 x B 21 cm. In goede staat.
Riek Schagen. 1913 - 2008. Ook bekend als actrice in de serie Swiebertje, zij vertolkte daar de rol van huishoudster Saartje. Abstract landschap. Olieverf op linnen. Waterschade. Afmeting: H 90 x B 80...
Onduidelijk. 1869. Duitse School. Berggezicht met dorp en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In redelijke staat.
Johan Grabijn, 2001. 1930 - 2011. Stilleven met schelpen. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
M. de Leeuw. 1915 - 2000. Landschap voorstelling. Aquarel op papier. Afmeting: H 28 x B 20 cm. In goede staat.