Jan te Wierik. 14/200. 1954 - 2002. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Koe in landschap. Mogelijk Kees van Bohemen. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. Circa 1930 . 't Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A.C. van Noort. 1914 - 2003. Bloembolvelden Heemstede. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 45 cm. In goede staat.
A.F. van Noort. 1953 - . Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In redelijke staat.
Toegeschreven aan Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 72 x B 73,5 cm. In redelijke staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Strandgezicht Oost-Kapelle. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
Bas Veth. 1886. 1861 - 1944. Hollandse bomschuit op strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 61 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
2x Patrick Nagel. 1945 - 1984. 2x Damesportret. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 64 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.
Jan Hovener. 1936. Stilleven met moederpoes en spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Craquelé vorming. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink. 1977. 1913 - 1996. Boerderij bij Steenwijkerwold. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Titel: Oude schuur 1945. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.
Tilla Terwindt. 1890 - 1981. Stadsgezicht met daken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 94 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Compositie 5 1960. Collage op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Bernink. Enschede. Spoorrail wissel. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.