Diese Webseite verwendet Cookies

45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

J.G. Gerstenhauer, Schaal met bloemen
Ergebnis: 70 EUR

Onduidelij, Mediterraans havengezicht
Ergebnis: 50 EUR

Onduidelijk. 20e Eeuw. Mediterraanse kustplaats met boten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

A. Voigt Fölger, Herder met zijn schapen
Ergebnis: 60 EUR

Kaart van Delft,
Ergebnis: 110 EUR

19e Eeuwse Hollandse stadsplattegrond van Delft. Gravure op papier. Afmeting: H 44 x B 55 cm. In goede staat.

E.W. Linck, Stilleven met glas
Startpreis 40 EUR

E.W. Linck. Circa 1930. Duitse School. Stilleven met glas. Gaatje linksboven. Afmeting: H 57 x B 47 cm. In redelijke staat.

J. Jendron, Stadsgezicht Parijs met terras en figuren
Startpreis 50 EUR

J. Jendron. 20e Eeuw. Stadsgezicht Parijs met terras en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 22 x B 30 cm. In goede staat.

Francine, Figuren op strand
Startpreis 50 EUR

H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren
Startpreis 150 EUR

H. Krauz. 20e Eeuw. Duits boeren interieur met figuren, man probeert dames te versieren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.