Diese Webseite verwendet Cookies

45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A.E. Angermann, Fruitbomen oogst 1282
A.E. Angermann, Fruitbomen oogst
Startpreis 25 EUR
2x Antieke gravures 1128
2x Antieke gravures
Startpreis 30 EUR
Ru van Rossum,  De start 1261
Ru van Rossum, De start
Startpreis 40 EUR
EDJE, Indonesische vuurboom bij rivier 1331
EDJE, Indonesische vuurboom bij rivier
Startpreis 40 EUR
J. Askinh, Parijs stadsgezicht met figuren 1333
J. Askinh, Parijs stadsgezicht met figuren
Startpreis 40 EUR
Stilleven met tin, bloemen en fruit 1339
Stilleven met tin, bloemen en fruit
Startpreis 40 EUR
Onduid.gesign., Hongaarse markt 1365
Onduid.gesign., Hongaarse markt
Startpreis 40 EUR
Chinese of Japanse gouache 1370
Chinese of Japanse gouache
Startpreis 40 EUR
2x Ikonen naar antiek voorbeeld 1375
2x Ikonen naar antiek voorbeeld
Startpreis 40 EUR
E.W. Linck, Stilleven met glas 1390
E.W. Linck, Stilleven met glas
Startpreis 40 EUR
G. Krol, Verso achter vliegveld 1196
G. Krol, Verso achter vliegveld
Startpreis 50 EUR
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten 1272
2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Startpreis 50 EUR
Studio J.F. Millet, Boerderij met figuren 1319
Studio J.F. Millet, Boerderij met figuren
Startpreis 50 EUR
C. Zelo, Landschap met landarbeiders 1324
C. Zelo, Landschap met landarbeiders
Startpreis 50 EUR
Janneke Brinkman-Salentijn, Stilleven met bloemen en bessen 1350
Janneke Brinkman-Salentijn, Stilleven met bloemen en bessen
Startpreis 50 EUR
Monogram W.B., Pratende dames 1367
Monogram W.B., Pratende dames
Startpreis 50 EUR
Lot etsen (6x), 1374
Lot etsen (6x),
Startpreis 50 EUR
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren 1382
Monogram M.P., Twee vissers aan het converseren
Startpreis 50 EUR
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen 1383
Ongesigneerd, Vaas op tafel met bloemen
Startpreis 50 EUR
J. Jendron, Stadsgezicht Parijs met terras en figuren 1391
J. Jendron, Stadsgezicht Parijs met terras en figuren
Startpreis 50 EUR
Francine, Figuren op strand 1392
Francine, Figuren op strand
Startpreis 50 EUR
A. Thierry, Bloemstilleven 1251
A. Thierry, Bloemstilleven
Startpreis 60 EUR
Jea Lurcat, Haan 1310
Jea Lurcat, Haan
Startpreis 60 EUR
Charles Eijck, Damesportret 1311
Charles Eijck, Damesportret
Startpreis 60 EUR
J. Mels, Zuid-Hollands landschap 1317
J. Mels, Zuid-Hollands landschap
Startpreis 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Portret Russische man 1320
Onduidelijk gesigneerd, Portret Russische man
Startpreis 60 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1354
2x Ton van Os, Abstract
Startpreis 60 EUR
2x Ton van Os, Abstract 1355
2x Ton van Os, Abstract
Startpreis 60 EUR
2x Gravures 1372
2x Gravures
Startpreis 60 EUR
Onduid. gesign., Boerin met emmer 1157
Onduid. gesign., Boerin met emmer
Startpreis 70 EUR
H. Lit, Stilleven met asters 1158
H. Lit, Stilleven met asters
Startpreis 70 EUR
H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis 1221
H. Grassmann of Grossmann, Landschap met boerenhuis
Startpreis 70 EUR
B. de Boer, Giethoorn, afgemeerde platbodems 1231
B. de Boer, Giethoorn, afgemeerde platbodems
Startpreis 70 EUR
J. Sluijters jr., Fabrieksarbeiders aan het werk 1247
J. Sluijters jr., Fabrieksarbeiders aan het werk
Startpreis 70 EUR
W. Engelsma, Zeilboot op landkaart 1263
W. Engelsma, Zeilboot op landkaart
Startpreis 70 EUR
M. Ohlquist, Bosven 1273
M. Ohlquist, Bosven
Startpreis 70 EUR
H. ten Cate, Landschap met boerderij 1366
H. ten Cate, Landschap met boerderij
Startpreis 70 EUR
J. Lurcat, Steenbok tussen sterren 1349
J. Lurcat, Steenbok tussen sterren
Startpreis 75 EUR
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee 1099
Ongesigneerd, Landschap met herderin en vee
Startpreis 80 EUR
2x H. Dixon, Spelende kittens 1136
2x H. Dixon, Spelende kittens
Startpreis 80 EUR
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland 1150
K. Heynsius, Beek te Hohenwald Duitsland
Startpreis 80 EUR
B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis 1210
B.H. Bolink, Bosgezicht met boerenhuis
Startpreis 80 EUR
K. Heynsius, Strandjutter 1216
K. Heynsius, Strandjutter
Startpreis 80 EUR
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren 1230
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startpreis 80 EUR
Vaas met bloemen en kruik 1260
Vaas met bloemen en kruik
Startpreis 80 EUR
G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw 1283
G. van Lerven, Zeilboot bij knotwilg in sneeuw
Startpreis 80 EUR
R. Rounikor? Vaas met tulpen 1300
R. Rounikor? Vaas met tulpen
Startpreis 80 EUR
Onduid.gesign., Gezicht op villa 1303
Onduid.gesign., Gezicht op villa
Startpreis 80 EUR
J. Rawkin, Kinderen met honden bij huis 1307
J. Rawkin, Kinderen met honden bij huis
Startpreis 80 EUR
G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval 1337
G.P.Verschuur, 1866, landschap met waterval
Startpreis 80 EUR
Herder en zijn vee aan het rusten 1338
Herder en zijn vee aan het rusten
Startpreis 80 EUR
N. Huppes, Muiderslot in winter 1359
N. Huppes, Muiderslot in winter
Startpreis 80 EUR
Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen 1363
Ongesigneerd, Vissersvolk in de Hollandse duinen
Startpreis 80 EUR
2x Ertman, Indonesische landschappen 1364
2x Ertman, Indonesische landschappen
Startpreis 80 EUR
Ongesigneerd, Boer in interieur 1174
Ongesigneerd, Boer in interieur
Startpreis 90 EUR
A. Jank, Cavalerie met lansen 1046
A. Jank, Cavalerie met lansen
Startpreis 100 EUR
W. de Zwart, Veemarkt in dorp 1076
W. de Zwart, Veemarkt in dorp
Startpreis 100 EUR
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop 1102
2x Jan Hoowij, Zelfpotret + bavianenkop
Startpreis 100 EUR
Feike C. Nossen, Hollands landschap 1110
Feike C. Nossen, Hollands landschap
Startpreis 100 EUR
Monogram J.S. , Moeder op ziektebed 1137
Monogram J.S. , Moeder op ziektebed
Startpreis 100 EUR
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen 1141
P.C. Kramer, Woonwagen bij bomen
Startpreis 100 EUR
Onduid.gesign., Figuren in bos 1205
Onduid.gesign., Figuren in bos
Startpreis 100 EUR
Juliantho, Indonische markt met figuren 1224
Juliantho, Indonische markt met figuren
Startpreis 100 EUR
R. Holtrop, Hollands wintergezicht 1225
R. Holtrop, Hollands wintergezicht
Startpreis 100 EUR
Monogram J.T., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk 1226
Monogram J.T., Paardenwagen met boerenstel terug van kerk
Startpreis 100 EUR
Urpman? Vaas met bloemen 1252
Urpman? Vaas met bloemen
Startpreis 100 EUR
Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof 1255
Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Startpreis 100 EUR
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne 1268
Ongesigneerd, Figuren met gokspel in taveerne
Startpreis 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Berglandschap met meer, gebouwen en figuren 1280
Startpreis 100 EUR
Ch. E. Alban, Riviergezicht bij Norfolk 1281
Ch. E. Alban, Riviergezicht bij Norfolk
Startpreis 100 EUR
J. M. Piket, Meisjes portret 1296
J. M. Piket, Meisjes portret
Startpreis 100 EUR
J. Bleys, Glazen bolvaas met gele rozen 1297
J. Bleys, Glazen bolvaas met gele rozen
Startpreis 100 EUR
Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren 1302
Belem Meloksoi?, Ru Siguera Mendes met figuren
Startpreis 100 EUR
Ongesigneerd, Boeren jongen met stok 1325
Ongesigneerd, Boeren jongen met stok
Startpreis 100 EUR
H. Korteling, Stilleven met appelketel 1345
H. Korteling, Stilleven met appelketel
Startpreis 100 EUR
Naar van Prooijen, Hollands riviergezicht 1358
Naar van Prooijen, Hollands riviergezicht
Startpreis 100 EUR
Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin 1198
Ype Wenning, Stadsgezicht met vrouw in achtertuin
Startpreis 120 EUR
Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten 1199
Onduid.gesign., Havengezicht met zeilboten
Startpreis 120 EUR
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x) 1219
Lot Duitse landkaarten/gravures (28x)
Startpreis 120 EUR
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel 1189
J. Raamsdonk, Landschap met rivier en kasteel
Startpreis 130 EUR
C.H. Tielmans, Dorpsstraat 1208
C.H. Tielmans, Dorpsstraat
Startpreis 130 EUR
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed 1168
G. Stegeman, Rustend trekpaard met dekkleed
Startpreis 135 EUR
G. Stegeman, Landschap met paardengespan op akker 1090
G. Stegeman, Landschap met paardengespan op akker
Startpreis 150 EUR
Ongesigneerd, Interieur met figuren, kind en schaap 1111
Ongesigneerd, Interieur met figuren, kind en schaap
Startpreis 150 EUR
G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk 1114
G. v.d. Linden, Stilleven met bloemen en aardewerk
Startpreis 150 EUR
H. Gerbault, Flanerende mensen 1120
H. Gerbault, Flanerende mensen
Startpreis 150 EUR
Simon Kramer, Stadsgezicht met figuren 1129
Simon Kramer, Stadsgezicht met figuren
Startpreis 150 EUR
H.F. de Grijs, Bijbelse voorstelling 1167
H.F. de Grijs, Bijbelse voorstelling
Startpreis 150 EUR
Robert Nunan, Baaij met huis en palmen 1170
Robert Nunan, Baaij met huis en palmen
Startpreis 150 EUR
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen 1190
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenbomen
Startpreis 150 EUR
I.I. Hughes, Heer met lektuur 1206
I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startpreis 150 EUR
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren 1242
H. Krauz, Duits interieur herberg met figuren
Startpreis 150 EUR
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom 1243
W.F. Reinders, Bosgezicht met berkenboom
Startpreis 150 EUR
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's 1249
Ongesigneerd, Hond met twee puppy's
Startpreis 150 EUR
P.A. Jongsma, Handwerkende man 1285
P.A. Jongsma, Handwerkende man
Startpreis 150 EUR
H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren 1393
H. Krauz, Duits boeren interieur met figuren
Startpreis 150 EUR